loadingimg

Wczytuję dane...

dobieramy sprzet snowboardowy

opinie o proboarder.pl

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Znajdujesz się w: Strona główna
»
»

Deski

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Wyprzedaż

Bataleon Stewards Camel Toe 2016

Bataleon

Wysyłka: 2-4 dni

Producent: Bataleon

Gwarancja: 24 miesiące

Cena:1469,00 PLN
2099,00 PLN
Oszczędzasz: 630.00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Filmy video
  • Pliki do pobrania
  • Opinie Klientów

Bataleon CAMEL TOE Stewart to wersja specjalna freerideowej deski, która posiada grafikę namalowaną przez Billa Stewarta czyli legendarnego shapera desek windsurfingowych, który w 1981 wykonał prototyp deski snowboardowej. Jak na tamte czasy był to sprzęt który wyprzedzał epokę zbyt daleko dlatego też lokalny ośrodek narciarski nie pozwolił Stewartowi na nim jeździć. W efekcie deska wylądowała w garażu gdzie przeleżała ponad 30 lat. Dopiero kilka lat temu deska została "odkopana" a team Bataleona doszukał się podobieństwa do 3BT w efekcie czego powstała specjalna wersja deski Camel Toe.


Przeznaczenie: freeride

Umiejętności: średnio zaawansowani - zaawansowani

Flex: 4

 

Rdzeń CAMEL TOE (REACTOR-CORE) jest to rdzeń w wkładkami z twardego drewna topoli wzdłuż krawędzi. Wkładki te optymalizują dostarczanie mocy ze stóp na krawędzie, jak również wyrównują jej przenoszenie wzdłuż całej krawędzi. Sprawia to, że CAMEL TOE jest bardzo stabilny przy jeździe na krawędzi, nawet przy najwyższych prędkościach. Rdzeń jest otoczony warstwami laminatu BI-AX. Są one ustawione wzdłuż deski pomiędzy krawędziami, nad i pod rdzeniem co stwarza łatwy i wyrozumiały Flex, który pozwala bezpośrednio poczuć teren pod deską.! Warstwy laminatu BI-AX nie zwiększają sztywność. CAMEL TOE zachowuje ogólnie miękko średni flex, zarówno w poprzek i na całej jego długości. W połączeniu z jego wyjątkowym kształtem, konstrukcja ta jest idealna do jazdy w puchu.

Profil ślizgu w CAMEL TOE to POW 3BT

CAMEL TOE ma kilka milimetrów węższy na tail niż nose. Funkcje te działają razem, aby stworzyć efekt "pedału gazu": dzięki temu CAMEL TOE przyśpiesza w zakrętach i daje możliwość robienia widowiskowych „firan” śnieżnych. Dwu centymetrowy set back, szalony kształt TBT i jego kąty pozwala na jeździć na znacznie krótszej desce niż zazwyczaj używane w puchu. Długi i twardy nose w kształcie łyżki pozwala jeździć w najgłębszym puchu, co czyni go doskonałym do jazdy tzw. Big Mountain. Krótki tail pozwala na bardzo ciasne zakręty jak na krótszej desce co jest dobre w śmiganiu między drzewami. Połączenie obu tych cech sprawia, że każdy skręt wywoła maksymalną „firanę” puchu. Jazda na CAMEL TOE w puchu da Ci jeszcze wiecej radości!


CAMEL TOE pozwala ciąć głęboki puch cały dzień przy minimalnym paleniu tylnej nogi z zakrętami ciasnymi jak brzeg monety. Pływa tak dobrze, że będziesz mógł przejechać płaskie odcinki, łatwiej niż którykolwiek z kumpli!

Ciesz się najlepszym w historii dniem w puchu na CAMEL TOE.

Jeśli to nie wystarczy, doceniamy smutny fakt, że każdy dzień nie jest dniem w puchu. Mając to na uwadze, wyceniliśmy tak CAMEL TOE by mogła być dodatkową deską, dzięki czemu można być zadowolonym bez względu na pogodę! SICK!

Przenaczeniefreeride
Płećmęskie
Umiejętnościśrednio zaawansowani - zaawansowani
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Kontakt tel. od Pn do Pt w godz 9-16
tel. 666 494 493
sklep@proboarder.pl
GG: 2908386