loadingimg

Wczytuję dane...

dobieramy sprzet snowboardowy

opinie o proboarder.pl

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Znajdujesz się w: Strona główna
»
»

Deski

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Wyprzedaż

Volkl Shine 2016

Voelkl

Wysyłka: 2-4 dni

Producent: Voelkl

Gwarancja: 24 miesiące

Cena:819,00 PLN
899,00 PLN
Oszczędzasz: 80.00 PLN
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Volkl Shine to już niemal legendarna damska deska do nauki jazdy i rekreacji, na której setki osób uczyło się jeździć lub czyni to nadal! Premiera Shine jako deski wybudowanej specjalnie z myślą o początkujących, ich szybkim progresie, miała miejsce w 2007 roku, równolegle do męskiego modelu Stroke. Od tego czasu deska ta była sukcesywnie zmieniana, ulepszana, ewoluowała i zmieniła się wraz z postępem technologii ostatnich lat. Nie jest to już camber a flat rocker, nie ma w nim prostych włókien Biax a jest potrójny splot Triax. Zmieniona została geometria deski, sidecut jest głębszy co ułatwia jazdę i tricki. Zastosowano precyzyjny system insertów 5x2, co sprawia że każda dziewczyna znajdzie to swoje optimum. W nowym modelu mamy piękny, twardy laminat, delikatnie matowy a jednak błyszczący w fajnych kolorach, najważniejsze jednak że jest on bardzo lekki, podobnie jak i elastyczny rdzeń deski w pełni drewniany.Back-screened topsheet
Topsheet z grafiką drukowaną od drugiej strony, z zewnątrz zabezpieczony wytrzymałym laminatem, nasza grafika jest dzięki temu odporna na zniszczenia
Tip-to-Tail Classic Woodcore
Klasyczny lekki rdzeń drewniany na całej długości i szerokości deski, Classic woodcore Tip to Tail, wykonany z lekkiej i elastycznej topoli osiki..
Slim-Tip construction
Slim tip and tail - cieńki przód i tył deski, deska lżejsza, lepsza amortyzacja uderzeń. W przeciwieństwie do klasycznych konstrukcji sandwich, tutaj jedna z warstw jest urethanowa, czyniąc deskę bardziej odporną na uderzenia i nadając lepsze właściwości skrętne
Directional Twin Tip Sidecut
Całkowicie nowa i unikalna geometria deski Twin Tip z minimalnym cofnięciem wiązań o 1 cm. Ten minimalny setback jest praktycznie nie odczuwalny podczas jazdy na drugą nogę natomaist w puchu i na oblodzonym stoku deska zachowuje się znacznie lepiej niż gdy wiązania są centralnie na desce. Jest to więc 2 w 1. W zabawie jest to Twin Tip a podczas jazdy konstrukcja kierunkowa.
Easy Rocker Shape
deska jest płaska na większej swej części, jedynie przód i tył delikatnie tu odstaje, unosząc się minimalnie ku górze na kształt rockera. Konstrukcja ta zapewnia łatwą kontrolę deski, wybacza sporo błędów jednocześnie czyniąc deskę skrętną i poręczną. Po wejściu na krawędź rockera już nie czujesz, mocniejsze taliowanie Shine pozwala desce pracować w skręcie a deska trzyma w skręcie całą długością swej umiarkowanej krawędzi efektywnej. To najlepszy kształt dla tych, którzy cenią zabawę i szybki progress. Jest miło, łatwo i przyjemnie gdyż trudniej złapać krawędź.
5x2 Insert System
System insertów 5x2 - pięć rzędów insertów w zagęszczeniu, możliwość precyzyjnego ustawienia rozstawu wiązań
Triaxial fiberglass
Triaxial fiberglass po obu stronach rdzenia, potrójna siatka włókna szklanego, zwiększająca wytrzymałość deski i lepiej chroniąc rdzeń przed wibracjami od podwójnych splotów.
Die-Cut
Grafika na ślizgu wykonana z różnych kawałków P-Texu, bardzo dokładnie wycinana i ręcznie wkładana. W efekcie otrzymujemy unikatowy ślizg, który świetnie się prezentuje.
Extruded Base
twardy, odporny na zarysowania ślizg nie wymagający zbyt częstej pielęgnacji. Nawet nie nasmarowany ma całkiem dobre właściwości ślizgowe. Nasmarowany, dobrze wyszczotkowany przyspiesza podobnie jak ślizgi spiekane.
Stone finish
Stone finish - ślizg wykończony kamieniem co pozytywnie wpływa na właściwości ślizgowe i lepszą absorpcję smaru.
Diamond finish
Krawędzie wykończone diamentem, podcięte 1 stopień od dołu i 1 stopień z boku. Zapewnia to doskonałe trzymanie na lodzie i diament polerując perfekcyjnie utwardza krawędź
Wax finish
Wszystkie deski Voelkl zanim opuszczą fabrykę są smarowane tak abyś przez pierwsze dni mógł cieszyć się tylko jazdą. Pamiętaj jednak że aby zachować dobre właściwości ślizgu zaleca się smarowanie na gorąco przed pierwszym użyciem.
Przenaczenieallmountain
Płećdamskie
Umiejętnościpoczątkujący - średnio zaawansowani
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Kontakt tel. od Pn do Pt w godz 9-16
tel. 666 494 493
sklep@proboarder.pl
GG: 2908386