Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Airhole

Airhole Standard (wizard) to od lat najbardziej popularny model Airhole o anatomicznym kształcie, z wygodnym nieagresywnym rzepem który nie zaczepia włosów i umożliwia regulację. Maska posiada silikonowy otwór z logo, który umożliwia swobodne oddychanie czy nawet picie. Po wewnętrznej stronie maski znajduje się przyjemny polar, który zapewnia bardzo dobry komfort termiczny, a materiał zewnętrzny jest odporny na przemakanie.

Airhole noszą miano najlepszych masek na świecie. Często nieumiejętnie imitowane, jednak nigdy nie powstał produkt który mógłby im dorównać. Wymyślone przez snowboarderów dla snowboarderów teraz znajdują zastosowanie w wielu innych sportach. Sekretem jest… otwór o idealnych wymiarach, kształcie i położeniu, który umożliwia nieskęrpowane oddychanie, rozmowę a nawet picie, jednocześnie chroniąc przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.

Airhole stało się nieodzownym akcesorium takich gwiazd snowboardu jak Eric Jackson, Ikka Backstrom, Eero Niemela czy Jussi Oksanen. Chroniąc twarz przed wyziębieniem, wiatrem i słońcem, dając większą radość z każdego dnia na desce.

Rozmiar:  M/L

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...