Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Flux

Flux GX (green) to nowy model przeznaczony dla agresywnie jeżdżących dziewczyn, czy to na trasie czy w parku. Nowa łyżka Axis daje maksymalne wsparcie gdy jesteś na krawędzi, możesz mocno docisnąć deskę. W przeciwieństwie do prostych, sztywnych highbacków łyżka ta jest elastyczna rotacyjnie, dzięki temu na dużej prędkości deska jest nadal stabilna. Unikalne paski mocno blokują buty co sprawia że deska reaguje szybko i precyzyjnie na twoje polecania. Łatwiej skręcić, wygiąć deskę czy też wylądować. Najlepsze na rynku pompki sprawiają że zapinanie i odpinanie GX-ów jest czystą przyjemnością. Wiązania polecane do bardziej wymagających desek.

Unikalne, NOWE micro pompki - 30% mniejsze by zredukować martwe punkt paska. Konstrukcja i budowa pompki jest całkowicie odmienna od pompek innych firm. Są bezawaryjne, gdyż nie ma w nich nic co by się mogło zepsuć. Błyskawiczne zapinanie I odpinanie wiązań, możliwe że są to najlepsze pompki na rynku.

płyta wiązania - Vogue base - twarda i lekka płyta wykonana z nylonu i mocnych włókien szklanych. Zapewnia szybkie przenoszenie sił na deskę a dzięki dobrej amortyzacji absorbcję drgań i uderzeń. Regulacja wielkości poprzez rozsunięcie footbed'a. Unikalny kształ skonstruowany tylko i wyłącznie z myślą o damskich butach

łyżka - AXIS - highback - nowa łyżka dająca maksymalne wsparcie gdy jedziesz na piętach, wysoce sztywna wzdłużnie. Szczelina w środkowej części nadaje jej elastyczności poprzecznej co poprawia stabilność i płynność jazdy na największych prędkościach. Łyżka jest też szersza na górze, aby zwiększyć powierzchnię styku i zapewnić lepsze przenoszenie mocy.

Amortyzacja płyty – pełny FOOTBED – wykonana z miękkiej, wytrzymałej pianki profilowana nakładka zakrywająca w pełni talerzyk. Nie zbiera się na niej śnieg, łatwo wsuwa się buty w wiązania.


Pasek górny - NOWY - Honeycomb strap - najnowszy szeroki pasek z nowego matriału, od wewnątrz szorstki, w strukturze plastra miodu by buty nie miały możliwości przesuwania się pod paskiem. Całkowita blokada buta w wiązaniu, najwyższy stopień trzymania buta, najlepsza kontrola deski. Pasek ten dostosowuje się do kształtu buta, nie rozciąga się.

NOWY UU Fit system trzymania buta – górne paski, zarówno ten z pompką jak i zębaty, w swojej neutralnej pozycji, odgięte są w drugą stronę. Dzięki temu, po zapięciu paska dociska on buta do łyżki ze wszystkich stron, dając naturalne czucie deski i większy komfort jazdy. Siły rozchodzą się równomiernie, nie ma punktów nacisku.


Nowy pasek dolny  -  FTM Versa - zapinanie na przód buta lub opcjonalnie od góry. Został on zminimalizowany, wykonany z miększego tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości. Specjalny profil dostosowuje się do kształtu praktycznie każdego buta. Strap ten oczywiście nie ześlizguje się z buta, nawet jeśli nie jest mocno zapięty. Versa jest niewrażliwy na "szorowanie" nim po stoku.

System UU FIT (opatentowany) - dolny, górny pasek oraz łyżka wiązania połączone są z płytą wiązania za pomocą specjalnego systemu z "motylkami", tu nie ma mowy o jakimkolwiek dokręcaniu śrubek na stoku, gdyż nic się nigdy nie odkręci.


amortyzacja łyżki - Hybrid Cushion - podwójnej gęstości pianka EVA zapewnia nadal dobre tłumienie drgań ale podwyższa szybkość przenoszenia sił na deskę.

Toolless Lever - wszystkie ustawienia bez użycia śrubokręta, bardzo przydatne na stoku.


Pedały gazu - przedni i tylny, regulowane, wysuwane w celu dokładnego ustawienia wielkości płyty wiązania do buta

Flex: 8 (1-10)

Rozmiarówka:
XS - buty 36-38
SM - buty 37-41

Wiązania snowboardowe

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

  • Płeć: 

    damskie