Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Tripout

Tripout Comino Lagoon  to wysokiej jakości efektowne gogle wykonane w technologii bezramkowej. Gogle Tripout zapewniają szersze pole widzenia, umożliwiając szybszą reakcję na obiekty pojawiające się po bokach oraz zwiększając szansę uniknięcia kolizji, co poprawia bezpieczeństwo jazdy. Silikonowe wstawki wewnątrz paska, ten system zapobiega przemieszczaniu się paska na kasku czy na czapce.

Szyba zewnętrzna:

Wykonana z poliwęglanu, pokryta kolorową powłoką REVO, produkowana we Włoszech

Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Podstawowymi zaletami poliwęglanu są: twardość, odporność na zarysowania i idealnie równa grubość płytki.

Powłoka revo – powłoka składająca się z 12-15 warstw ochronnych odbijająca szkodliwe promienie słoneczne, chroniąca wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym.


Szyba wewnętrzna:

Wykonana octanu celulozy z warstwą zapobiegającą parowaniu (antifog)

Powłoka ANTI-FOG to specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Dodatkowo poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

Szyby posiadają Filtr UV 40:

Filtr UV400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Powłoka kwarcowa:

Marka Tripout prawdopodobnie jako jedyna na rynku oferuje dodatkowe zabezpieczenie przedniej szybki gogli za pomocą powłoki kwarcowej. Dzięki naszemu rozwiązaniu na co dzień stosowanemu w przemyśle motoryzacyjnym nasze gogle są odporne na nadmierne zbieranie się śniegu, wody jak i zabezpieczają je przed zarysowaniami.


Przejrzystość szybki:

14%

Polecamy również...
Zadaj pytanie on-line