Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Credit Agricole

Latawiec kite Airush Lithium v10 2019

Konstrukcja premium z modelu Lithium czyli Lithium Core, wykonany jest z materiału Teijin Technoforce D2 Double Ripstop z ekskluzywną ramą Airush Load Frame z WebTech. Taka kombinacja pozwoliła stworzyć najsolidniejszego kita na rynku i możliwie lekkiego. Idealne rozwiązanie dla riderów spędzających dużo czasu na wodzie.

Ten model obrósł już legendą jako uniwersalny i niezniszczalny latawiec. Lithium Core jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych riderów, szukających właściwości freeride, wysokich i łatwych skoków oraz początków jazdy na fali. Odpowiedni kształt tipów i poprzeczek, w połączeniu z konstrukcją Delta Hybrid, zapewnia najszybszą reakcję w powietrzu jak i natychmiastowy relaunch z wody. Dzięki umiarkowanym siłą na barze, cały czas czujemy w którym miejscu okna wiatrowego, latawiec się znajduje. 

System pompowania One Pump, razem z zaworem głównym XL Boston Inflate/ Deflate, powodują, że pompowanie jest szybkie i przyjemne. System bridli V3.2 poprawia sterowanie kita nawet przy max. zdepowerowaniu latawca, co jest szczególnie przydatne przy jeździe wave jak i pływaniu z za dużą mocą. 
Nowe cechy:

Nowy plecak Deluxe wykonany z poliestru, z recyklingu.
Główne cechy
AIRUSH LOADFRAME V4 z WebTech


Rama Airusha Load Frame V4 z WebTech jest kluczowym elementem w wytrzymałości kita bez negatywnego wpływu nawagę.
Zintegrowane wysoko modułowe włókna z Polietylenu


Głównym konceptem ramy Airusha, Load Frame, są ultra lekkie włókna które każde z nich może unieść 40 kg. Powinniśmy myśleć o niej jak o lekkiej sieci zaprojektowanej tak, że absorbuje energię pod obciążeniem, podobnie do sieci pająka.


Polietylenowe włókna są zintegrowane z poszyciem latawca i wzmocnione taśmami,które pozwalają im wydłużać się pod obciążeniem, absorbując większość obciążenia które normalnie zostało by przekazane bezpośrednio na poszycie. Zapobiega to rozciąganiu się poszycia i umożliwia długoterminowe korzystanie z nienaruszonej konstrukcji.
Materiał TECHNOFORCE D2


Ten materiał premium, o dużej gęstości, zaprojektowany jest w strukturze wykorzystującej podwójnie powlekane włókna poliestrowe, dużej wytrzymałości, w konfiguracji podwójnego ripstopu. Podwójne powlekanie zabezpiecza włókna przed UV i przetarciem. Dzięki temu poszycie pozostaje świeże i responsywne.


Ten materiał, w połączeniu z ramą Airusha, daje idealną kombinację wytrzymałości i osiągów.
Zawór Boston XL inflate/ deflate


Zawór XL inflate/ deflate cechuje się niezwykle szybkim sposobem pompowania jak i spuszczania powietrza. Duży otwór zapewnia max.przepustowość powietrza, co redukuje zużycie pompki oraz umożliwia łatwiejsze pompowanie. W połączeniu z nową pompką Airush high- velocity pump będziesz pierwszy na wodzie. 


Korzystając z tego zaworu, używamy szerokiej przejściówki w pompce lub nowej przejściówki w pompkach Airusha. Umożliwia ona wkręcenie się na zawór, przez co nigdy nie wypadnie przy pompowaniu. 
Airush Bumpers

Odpowiednio umiejscowione ochraniacze redukują zużycie kita na najtrudniejszych podłożach. Są one kluczowe zwiększenia żywotności latawca.
Kevlarowe wzmocnienia

Kevlar,znany z kamizelek kuloodpornych, używany jest jako wzmocnienia w latawcach Airusha. Stosowany jest w najbardziej krytycznych miejscach aby chronić przed zużywaniem, jednocześnie minimalizując wagę. 
SPS &FBI


Powiększone zawory i rurki one pumpa SPS (Single Piont Inflation System)optymalizują pompowanie i spuszczanie powietrza. Wężyki o większej średnicy zapobiegają skręcaniu się, redukują napięcie na pompkę i umożliwiają szybki przepływ powietrza w obie strony. Cały system zabezpieczony jest materiałem który chroni przed UV oraz zapobiega uszkodzeniom przy składaniu kita.
Regulacja tylnych linek 

Regulacja tylnych linek, stosowana w każdym latawcu Airusha, pozwala na szybką zmianę w sile na barze jak i reakcji kita. Zmieniając ustawienie na „High”, kite będzie miał zwiększone siły na barze i zmniejszoną szybkość skrętu. Ustawienie „Low” zmniejsza siły na barze i zwiększa prędkość skrętu. 

Mniejsze rozmiary latawców mają 3 ustawienia siły na barze, większe tylko ustawienie „Medium” i „Low”.
V3.2 Bridle System

System Bridli V3.2, teraz krótsze o 10%, przyczynia się znacząco do szybkości skrętu i podparcie tuby głównej. Dodatkowo znacząco poprawia kontrolę nad latawcem, przy zdepowerowaniu. 
Plecak z poliestru, z recyklingu


Około 36 miliardów plastikowych butelek jest produkowanych każdego roku, a ponad 30% nie recyklingowanych plastików trafia do rzek i oceanów.Pamiętajcie, te wody to nasz plac zabaw! Nawiązaliśmy współpracę z liderem w recyklingu plastików i razem z nimi produkujemy wiele naszych plecaków i kluczowych akcesoriów.

W sklepie Proboarder.pl masz do wyboru następujące metody płatności:

1. BLIK (Tpay.com)

2. Szybki przelew online (Tpay.com)

3. Płatność przelewem na rachunek

4. Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

5. Płatność gotówką w sklepie / przy odbiorze osobistym

6. Płatność kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard  (Przelewy24.pl)
Za płatność kartą pobierana jest dodatkowa opłata manipulacyjna w wysokości 0.5% wartości zamówienia.

7. Credit Agricole Raty (dostępne od 300zł)

Credit Agricole Raty

Kurier DPD (przesyłki krajowe)

Możliwość wysłania każdego rodzaju sprzętu. Czas realizacji liczony od przekazania przesyłki kurierowi wynosi zazwyczaj 24 godziny.


Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 1000  zł 16,00 zł 20 zł
Powyżej 1000 zł GRATIS ! 20 zł
Paczkomaty Inpost 

Możliwość wysłania mniejszych przedmiotów. Czas realizacji liczony od przekazania przesyłki kurierowi wynosi średnio 2-3 dni robocze.


Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 1000  zł 15,00 zł -
Powyżej 1000 zł GRATIS ! -DPD (przesyłki zagraniczne)

Możliwość wysłania każdego rodzaju sprzętu tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia. Nie wysyłamy za pobraniem! Czas dostarczenia przesyłek oraz cena za przesyłkę jest zależna od kraju dostawy.

Kraj Czas dostawy Cena
Austria 3-4 dni 90 zł
Belgia 3-4 dni 90 zł
Bułgaria 4-5 dni 160 zł
Czechy 2-3 dni 75 zł
Dania 3-4 dni 90 zł
Estonia 3-4 dni 120 zł
Finlandia 4-5 dni 130 zł
Francja 3-4 dni 100 zł
Grecja 4-5 dni 160 zł
Hiszpania 4-5 dni 130 zł
Holandia 3-4 dni 90 zł
Irlandia 4-5 dni 130 zł
Litwa 2-3 dni 90 zł
Łotwa 3-4 dni 90 zł
Luksemburg 3-4 dni 90 zł
Portugalia 4-5 dni 160 zł
Rumunia 4-5 dni 160 zł
Słowacja 2-3 dni 75 zł
Słowenia 4-5 dni 120 zł
Szwecja 3-4 dni 120 zł
Węgry 3-4 dni 100 zł
Włochy 4-5 dni 100 zł