Wiązania wakeboardowe

Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Jobe
Oblicz ratę

Wakeboarding w damskim wykonaniu, zarówno ten rekreacyjny jak i wyczynowy, znacznie się rozpowszechnił w ciągu ostatnich kilku lat. No i świetnie! Bo mówiąc szczerze dziewczyny są w tym naprawdę dobre! Dlatego też dziewczyny potrzebują sprzętu który będzie mógł nadążyć za ich postępami. Wiązania Jobe Charm, zaprojektowane specjalnie przez panie dla pań, zostały wyposażone w 3 super mocne rzepy i podobnie jak deska o tej samej nazwie sprawują się dokładnie tak dobrze jak wyglądają! Czy jesteś gotowa aby je wypróbować??


Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole (komfortowa wkładka)
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Strapy
Trzy strapy 4,5 cm, na rzepy, dzięki którym zarówno szybko wskoczysz w wiązania jak i je zdejmiesz.
Adjustable (możliwość regulacji)
Możliwość dopasowania do różnego kształtu i wielkości stopy.
Foot Cloud Liner
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.

US 5-8 8-11
EU 35-38,5 38,5-43

Wiązania wakeboardowe

  • Płeć: 

    damskie