Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Slingshot
 

Slingshot Shredtown 2017 to kompletnie przeprojektowane buty stworzone z myślą o parkowych wyjadaczach, którzy potrzebują maksymalnego wsparcia i kontroli podczas wykonywania ewolucji na sliderach, kickerach a także przy skokach z krawędzi. Dzięki czterem strefom zapinania możemy bardzo precyzyjnie kontrolować siłę z jaką chcemy mieć zapiętego buta. Wyjmowana wewnętrzna wkładka z twardą podeszwą pozwoli Ci na przyjemne i wygodne poruszanie się na terenie wakeparku. W tym sezonie poprawiono wkładanie i wyciąganie wkładki ze skorupy. Nowością w tym sezonie są gumowe strapy, nowy system montażu, nowa konstrukcja skorupy buta oraz jeszcze bardziej komfortowe wykończenie wnętrza buta.W zestawie otrzymujesz dwa komplety gumowych strapów. Jedne są w kolorze czarnym, a drugie w kolorze czerwonym.

Nowe Gumowe strapy

Gumowe Strapy Slingshot

Innowacyjne gumowe strapy, nad którym Slingshot pracował przez 3 ostatnie sezony to rewolucja w systemie zapinania butów. Dzięki dużej elastyczności i wytrzymałości zapewniają nieporównywalnie lepsze trzymanie stopy niż tradycyjne sznurówki, jednocześnie dając taką samą szybkość i wygodę zapięcia jaką do tej pory dawały wyłącznie rzepy. Dzięki temu KTV posiadają wszystkie zalety sznurówek oraz wszystkie zalety rzepów, ale nie dziedziczą po nich żadnych wad.

Direct Connect Outsole

Direct Connect Outsole

Slingshot już jakiś czas temu zrezygnował z tradycyjnej bazy butów na rzecz bezpośredniego połączenia podeszwy buta z deską. Taka konstrukcja buta umożliwia o wiele lepsze czucie deski, jej flexu, a także powoduje że czas reakcji na deskę jest znacznie szybszy.

Nowy system mocowania wiązań K9

Nowy system montażu wiązań Slingshot

System montażu wiązań K9 to kolejna nowość, którą Slingshot przygotował na sezon 2017. Nowy system mocowania jest jeszcze bardziej precyzyjny i umożliwia bardzo dokładne ustawienie wiązań - dokładnie tak jak chcesz. To najlepszy system mocowania wiązań jaki kiedykolwiek powstał.

Wyjmowane wewnętrzne wkładki

But wewnętrzny Shredtown

Shredtowny posiadają wyciągane wewnętrzne wkładki, w których możesz się normalnie poruszać na terenie wakeparku. Buty wewnętrzne posiadają twardą podeszwę dzięki czemu masz pewność że nic Ci się nie wbije w stopę. Przydatna rzecz zwłaszcza kiedy zlecisz z dużego wyciągu na drugim końcu jeziora i musisz przejść spory kawałek.

USA 6 7 8 9 10 11 12 13
UK 5.5 6 7 8 9 10 11 11.5
EUR 38 39,5 40,5 42 43,5 44,5 46 48
CM 24,5 25 26 27 28 29 30 31

Wiązania wakeboardowe

  • Płeć: 

    męskie

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...