Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Slingshot

Slingshot Misfit 2017 to deska, która została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie w każdych warunkach. Tnie wodę jak brzytwa i rozprasza wiatr! Szybki progres gwarantowany! Gładki, spójny flex z karbonowymi insertami typu Bedrock. Dynamiczna, trwała konstrukcja w całości wykonana w USA. 

Misfit to jeden z modeli, które co roku pojawiają się w kolekcji Slingshota. Testowany co rok, idealnie nadaje się dla freeriderów, którym najbardziej zależy na twin tipie, który sprawdzi się wszędzie, w każdych warunkach. Misfit charakteryzuje się łagodnym rockerem i stosunkowo sztywniejszym flexem, przez co deska świetnie radzi sobie nawet przy silnym wietrze. Kanały cięte laserowo w technologii NACA ułatwiają odprowadzanie wody co zapewnia desce utrzymanie szybkości, przyczepności i daje odpowiedniego popa. 
 

Profil ridera: 

  • Pokochasz Misfita jeśli jesteś doświadczonym riderem, który potrzebuje solidnej, wszechstronnej deski. Takiej, która sprawdzi się w każdych warunkach. Natomiast jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kitem i zależy Ci na desce która ułatwi progres i na której szybko podszkolisz swoje umiejętności, to w tym wypadku Misfit również jest najlepszą opcją. 
Zestaw zawiera: 
  • ręcznie wykonaną w USA deskę
  • 4 finy i śruby do finów
  • uchwyt
SPECYFIKACJA: 
Slingshot Misfit 2017
NOWE karbonowe inserty! 
W sezonie 2017 Slingshot po raz kolejny zrewolucjonizował sposób mocowania wiązań do deski.Wszystkie modele desek na ten sezon są ogólnie lżejsze, mają lepiej dostosowany flex - a wszystko sprecyzowane dla każdego pojedynczego modelu. Chcieliśmy zredukowania wagi deski, lepszej kontroli flexu i lepszych doznań no i Slingshot właśnie nam to zapewnił! Inżynierowie marki dokonali tego poprzez opracowanie całkowicie nowych karbonowych insertów i zastosowanie ich (w miejsce starych Fastracków) we wszystkich modelach na sezon 2017. Podczas testów nasi zawodnicy bardzo szybko zauważyli jak solidne są nowe inserty - stąd nazwa "Bedrock" :) Marka Slingshot ma wyłączność na inserty karbonowe Bedrock - zostały one zaprojektowane tak, aby każdy rider czuł się mocno "połączony" z deską, która nadal utrzymuje przy tym odpowiedni flex. Mimo całkowicie nowej technologii inserty te posiadają standardowy europejski gwint M6. Zostały wzmocnione poprzez zastosowanie lekkiego, wysokowydajnego włókna karbonowego. Dzięki temu wynalazkowi nasi inżynierowie zdefiniowali absolutnie nowy poziom wydajności i trwałości w konstrukcji desek twin tip. Nowe inserty są nie tylko 30% bardziej wytrzymałe od standardowych sztywnych poliuretanowych płytek oraz systemu fasttrack, ale również znacząco lżejsze. Dzięki ich zastosowaniu waga deski została zredukowana o jakieś 10%. 

Slingshot Bedrock Inserts 2017

Ślizg i krawędzie

Grubość ślizgu w poszczególnych modelach desek Slingshot przedstawia się następująco: Refraction - ślizg DuraGlide 7mm, Asylum - 4 mm ślizg standardowy, Misfit - 2 mm ślizg standardowy, Karolina Pro - 2 mm ślizg standardowy. We wszystkich deskach twin tip marki Slingshot zastosowano w pełni uratanową krawędź która jest bardzo wytrzymała i chroni deskę przed uszkodzeniami. Na sezon 2017 udało się również uzyskać większą gamę kolorystyczną laminatu dzięki czemu deski wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie. 

Slingshot Misfit 2017

Kanały cięte laserowo w technologii NACA

Poprzez zastosowanie precyzyjnych kanałów ciętych laserowo w technologii NACA kitesurfing został przeniesiony na zupełnie nowy poziom zaawansowania! Zupełnie jak odkurzacz, kanały NACA prowadzą wodę ze środka deski do przodu. Ukierunkowana w ten sposób woda przyspiesza w kanałach zwiększając tym samym prędkość deski i jej przyczepność do powierzchni wody. 

Slingshot Misfit 2017


100% rdzeń drewniany

Każda deska kitesurfingowa Slingshot jest ręcznie wytwarzana w Stanach Zjednoczonych, w małej fabryce położonej niedaleko głównej siedziby w Hood River. Deski wykonane są z pionowo laminowanych rdzeni drewnianych. Ten proces pozwala na 100% wykorzystanie właściwości wysokiej jakości drewna w celu otzrymania desek, które mają nisamowitego popa i idealny flex. Nigdy nie daj się przekonać, że plastik, hybryda czy inne wymysły są lepsze od stu-procentowego rdzenia z drewna.

Slingshot Woodcore 2017

Deski kite

  • Rodzaj: 

    TwinTip

Polecamy również...