loadingimg

Wczytuję dane...

dobieramy sprzet snowboardowy

opinie o proboarder.pl

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

proboarder na fbproboarder na youtubeProboarder.pl na google plus

powrót do poprzedniej strony następny

Slingshot Refraction 2017

Slingshot

Wysyłka: 2-4 dni

Producent: Slingshot

Gwarancja: 24 miesiące

Cena:2399,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Slingshot Refraction 2017 to model wybrany przez pro ridera Sama Lighta. Ulepszony 7-minimetrowy ślizg jeszcze bardziej ułatwiający dynamiczną jazdę. Model Refraction świetnie sprawdza się w wakeparkach. Na tej desce nie złapiesz krawędzi - została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie na wszystkich przeszkodach znajdujących się w wakeparku. Trwała i dynamiczna konstrukcja rdzenia w całości wykonana w USA. 

Nawet jeśli nie uda Ci się osiągnąć takiego stylu, techniki i umiejętności jakie posiada Sam Light, to przynajmniej dzięki tej desce będziesz miał to samo co on narzędzie do osiągnięcia Twojego własnego sukcesu. Sam w zeszłym roku przedstawił model Refraction jako idealne rozwiązanie którego szukał - czyli zaawansowanej deski, której będzie mógł używać na zawodach w każdej części świata, w każdych warunkach (również w wakeparkach). W związku z dużą popularnością tego modelu, dodaliśmy w tym sezonie również długość 139, aby w ten sposób uzupełnić rozmiarówkę. Model Refraction to agresywny rocker, sztywny flex i grubszy super trwały ślizg. Kanały cięte laserowo w technologii NACA ułatwiają odprowadzanie wody co zapewnia desce utrzymanie szybkości, przyczepności. Deska pewnie trzyma się na przeszkodach. 

Profil ridera: 

  • Zakochasz się w tym modelu jeśli zależy Ci na najlepszej desce freestylowej, która będzie cięła płaską wodę i dzięki której żadne przeszkody nie będą Ci straszne - ten model świetnie nadaje się do wakeparków
Zestaw zawiera: 
  • ręcznie wykonaną w USA deskę
  • 4 finy wakeboardowe i śruby do finów
  • uchwyt
SPECYFIKACJA: 
Slingshot Refraction 2017
NOWE karbonowe inserty! 
W sezonie 2017 Slingshot po raz kolejny zrewolucjonizował sposób mocowania wiązań do deski.Wszystkie modele desek na ten sezon są ogólnie lżejsze, mają lepiej dostosowany flex - a wszystko sprecyzowane dla każdego pojedynczego modelu. Chcieliśmy zredukowania wagi deski, lepszej kontroli flexu i lepszych doznań no i Slingshot właśnie nam to zapewnił! Inżynierowie marki dokonali tego poprzez opracowanie całkowicie nowych karbonowych insertów i zastosowanie ich (w miejsce starych Fastracków) we wszystkich modelach na sezon 2017. Podczas testów nasi zawodnicy bardzo szybko zauważyli jak solidne są nowe inserty - stąd nazwa "Bedrock" :) Marka Slingshot ma wyłączność na inserty karbonowe Bedrock - zostały one zaprojektowane tak, aby każdy rider czuł się mocno "połączony" z deską, która nadal utrzymuje przy tym odpowiedni flex. Mimo całkowicie nowej technologii inserty te posiadają standardowy europejski gwint M6. Zostały wzmocnione poprzez zastosowanie lekkiego, wysokowydajnego włókna karbonowego. Dzięki temu wynalazkowi nasi inżynierowie zdefiniowali absolutnie nowy poziom wydajności i trwałości w konstrukcji desek twin tip. Nowe inserty są nie tylko 30% bardziej wytrzymałe od standardowych sztywnych poliuretanowych płytek oraz systemu fasttrack, ale również znacząco lżejsze. Dzięki ich zastosowaniu waga deski została zredukowana o jakieś 10%. 

Slingshot Bedrock Inserts 2017

Ślizg i krawędzie

Grubość ślizgu w poszczególnych modelach desek Slingshot przedstawia się następująco: Refraction - ślizg DuraGlide 7mm, Asylum - 4 mm ślizg standardowy, Misfit - 2 mm ślizg standardowy, Karolina Pro - 2 mm ślizg standardowy. We wszystkich deskach twin tip marki Slingshot zastosowano w pełni uratanową krawędź która jest bardzo wytrzymała i chroni deskę przed uszkodzeniami. Na sezon 2017 udało się również uzyskać większą gamę kolorystyczną laminatu dzięki czemu deski wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie. 

Slingshot Refraction 2017

Kanały cięte laserowo w technologii NACA

Poprzez zastosowanie precyzyjnych kanałów ciętych laserowo w technologii NACA kitesurfing został przeniesiony na zupełnie nowy poziom zaawansowania! Zupełnie jak odkurzacz, kanały NACA prowadzą wodę ze środka deski do przodu. Ukierunkowana w ten sposób woda przyspiesza w kanałach zwiększając tym samym prędkość deski i jej przyczepność do powierzchni wody. 

Slingshot Refraction 2017


100% rdzeń drewniany

Każda deska kitesurfingowa Slingshot jest ręcznie wytwarzana w Stanach Zjednoczonych, w małej fabryce położonej niedaleko głównej siedziby w Hood River. Deski wykonane są z pionowo laminowanych rdzeni drewnianych. Ten proces pozwala na 100% wykorzystanie właściwości wysokiej jakości drewna w celu otzrymania desek, które mają nisamowitego popa i idealny flex. Nigdy nie daj się przekonać, że plastik, hybryda czy inne wymysły są lepsze od stu-procentowego rdzenia z drewna.

Slingshot Woodcore 2017

RodzajTwinTip
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Kontakt tel. od Pn do Pt w godz 9-16
tel. 666 494 493
sklep@proboarder.pl
GG: 2908386