Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-3 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Jobe

Ten super mocny, elastyczny i miękki kombinezon z zasuwaniem na klatce piersiowej, został stworzony z wykorzystaniem konstrukcji H2O - nie przepuszcza wody do wewnątrz nawet poprzez szwy, dzięki czemu ciepło zostaje utrzymane w wewnętrznej warstwie termo.

 • 3.0 / 2.0 – 3 minimetry neoprenu na klatce piersiowej i na plecach zapewniają najwyższy poziom ochrony, natomiast nieco cieńsze 2 minimetry neoprenu na nogach i rękach zapewniają maksymalną swobodę ruchów 
 • Nip Zip - zastosowano tutaj naszą technologię Nip Zip gdzie zamek umieszczony jest ponad panelem na klatce piersiowej co czyni kombinezon bardziej elastycznym ponieważ jest mniejszy opór ze strony zasuwaka i nie musisz się przejmować zwisającym na plecach sznurkiem. Wysokiej jakości zamek błyskawiczny łatwo się odsuwa umożliwiając bezproblemowe zakładanie kombinezonu a zastosowane na ramionach dodatkowe uszczelnienia zapobiegają dostawaniu się wody do środka. Zamek jest odsuwany z obu stron, dla ułatwienia ubierania kombinezonu. 
 • H2O Lock - Jest to idealne połączenie kilku rodzajów szwów dzięki czemu pianka nie przepuszcza wody i jest wygodna. Szwy są klejone, następnie ukryte tak aby nie było ich widać i dodatkowo wzmacnianie w miejscach krytycznych. Ta technologia sprawia, że woda w każdym miejscu zostaje zablokowana przed dostaniem się do wewnątrz dzięki czemu utrzymujesz ciepło i jesteś sucha. 
 • Hydrophobic – na zewnątrz pianki zostały strategicznie rozmieszczone panele hydrofobowe, które pomagają w utrzymaniu ciepła i odpychają cząsteczki wody. 
 • Atom knee + - Ta ultra odporna i super wytrzymała wkładka na kolanach została zaprojektowana po to, aby twój kombinezon mógł ci służyć przez wiele sezonów! Technologia ta została opracowana z myślą o wykonywaniu różnych ryzykownych ruchów które mogłyby się przyczynić to zniszczenia kombinezonu ale równocześnie nie traci on przez to na elastyczności. 
 • XTend Force – Lepsze niż kiedykolwiek elastyczne, wodoodporne i super wytrzymałe szwy wykorzystujące konstrukcję GBS w połączeniu z dodatkowymi gumowymi taśmami umieszczonymi na zewnętrznej stronie szwów. Dzięki temu kombinezon jest niezwykle wytrzymały. 
 • Gymnast – gimnastyczna konstrukcja pianki, dzięki czemu jest ona tak elastyczna jak to tylko możliwe. Duże jednoczęściowe panele przy minimalnym użyciu szwów zapewniają najwyższy poziom elastyczności i komfortu. 
 • 100% meltdown – 100% podszewka termo została zastosowana dla zapewnienia maksymalnej elastyczności, ciepła i komfortu. 
 • WDS – ten system wykorzystuje podziurkowany neopren który pozwala kroplom wody przepływać swobodnie przez kombinezon co z kolei ułatwia ich odprowadzenie i szybkie wysychanie kombinezonu 
 • Detach Ankle – zastosowany przez nas odpinany pasek na kostce ułatwia lepsze dopasowanie twojego kombinezonu na kostkach. To z kolei zapobiega dostawaniu się wody do wewnątrz kombinezonu bez względu na panujące warunki. 
 • Nuclear – nasze arcydzieło! Jest to nasz najbardziej komfortowy rodzaj pianki wykonany w 100% z neoprenu Nuclear Flex który został zaprojektowany aby dać absolutne poczucie swobody ruchów. 
 • Bubble – zaprojektowana aby zabezpieczyć przed dostawaniem się wody do środka dzięki wykorzystaniu podwójnej lub pojedynczej bariery. Ułatwia to również utrzymanie pianki na miejscu tak aby się nie przekręcała itp.

Rozmiar Rozmiar EURO Wzrost (cm) Klatka piersiowa (cm) Talia (cm)
XS 34 158-170 72-80 60-68
S 36 160-172 77-86 62-74
M 38 162-176 82-90 65-77
L 42 168-180 84-92 69-79
XL 42 172-182 90-98 72-80
XXL 44 174-184 96-102 76-85

Pianki

 • Grubość pianki: 

  3/2

 • Płeć: 

  damskie

Polecamy również...