Plecaki Dakine

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
W naszym sklepie można znaleźć pokaźną ofertę plecaków, które świetnie sprawdzą się w różnych sytuacjach, także podczas uprawiania różnorodnych sportów, zarówno zimowych, jak i letnich. W ofercie znajdują się plecaki snowboradowe, rowerowe, biznesowe, a także podróżnicze: na wycieczkę, czy w góry. Mamy także duży wybór plecaków uniwersalnych, które świetnie sprawdzą się jako plecak do szkoły. Warto postawić na sprawdzone marki, gdyż wtedy można mieć pewność wytrzymałości i solidności zakupionego plecaka. Takie też są plecaki Dakine. Można je dostać w różnorodnych kształtach oraz wielkościach. Tym, którzy lubią górskie wycieczki lub też zabierają sporo rzeczy, z pewnością idealnie sprawdzą się plecaki o większej pojemności które posiadają sporo przegródek oraz wiele funkcjonalności.

Plecaki dla kobiet i dzieci

Z oferty mogą na pewno skorzystać także kobiety, dobierając odpowiedni plecak Dakine. W naszym sklepie znajdują się plecaki o typowo kobiecych wzorach i kolorach, w jasnych i pastelowych odcieniach, a także bardziej odważnych kolorach. Wiele modeli zostało także zaprojektowanych z myślą o dzieciach! W ofercie znajdują się ciekawe graficznie plecaki, posiadające dodatkowe przegródki oraz elementy odblaskowe.

Funkcjonalność plecaków Dakine

To, co wyróżnia plecaki Dakine to niewątpliwie jakość, wytrzymałość i design. Plecaki zostały wyposażone w najlepsze suwaki YKK oraz są szyte przy użyciu mocnych nici. Niemal każdy plecak ma dodatkową kieszonkę, wyłożoną miękkim materiałem, do której można włożyć okulary. Spora liczba przegródek i kieszonek umożliwia zachowanie porządku w plecaku, a nawet schowanie laptopa czy iPada! Niektóre plecaki mają specjalne wydzielone miejsce na to. Plecaki Dakine wyróżniają niezwykle przemyślane projekty z funkcjonalnościami które naprawdę się przydają w życiu codziennym. Niektóre modele posiadają kieszonki z dostępem od strony pleców, co pozwoli uchronić cenne przedmioty przed niechcianą kradzieżą.