Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Bass
 

Pompowana deska Sup Bass Dual11' to bardzo stabilna dwuosobowa deska o dużej sztywności i dużej wyporności. To ciekawa propozycja dla tych którzy lubią sobie posiedzieć na wodzie. To jedyna deska na której można pływać z krzesłem. To ciekawa opcja dla miłośników wędkowania. Dzięki dodatkowym bocznym komorom deska jest tak stabilna że bez obaw możesz na niej pływać z najmłodszymi.


Bass to nowa marka na rynku desek SUP i co warto podkreślić jest to polska marka. Założycielami firmy są osoby dla których SUP surfing stał się pasją, to osoby które zafascynowane tym sportem z czasem zaczęły wymagać co raz więcej od sprzętu. Kiedy okazało się że na rynku nie ma desek które by ich w pełni usatysfakcjonowały postanowili zrobić swoje autorskie deski. Śmiało można powiedzieć, że wyszło im to znakomicie! Nadmuchiwane deski Bass należą do najsztywniejszych desek na rynku. To deski które śmiało mogą konkurować z deskami sztywnymi! Bass oferuje jakość światowych producentów w najlepszej cenie na rynku! 


W zestawie z deską otrzymasz wszystko co jest niezbędne do rozpoczęcia przygody z SUP-em. Do każdej deski dołączone jest trzyczęściowe wiosło aluminiowe, dwustrefowa pompka, statecznik, zestaw naprawczy, leash (smycz) za pomocą którego połączysz deskę z nogą oraz solidny plecak do którego zmieścisz cały sprzęt.


WIOSŁO
Trzyczęściowe wiosło aluminiowe świetnie spisze się w trudniejszych warunkach, gwarantując niesamowitą wytrzymałość. Pływanie we dwoje czy rafting nie są dla niego wyzwaniem. Wykorzystanie aluminium pozwala także na zachowanie rozsądnej wagi wiosła.

POMPKA
Dołączona do zestawu dwustrefowa pompka pozwala na napompowanie deski w 5 minut. Jednocześnie możliwość pracy w trybach dwu jak i jednostrefowym pozwoli także osobom o słabszej kondycji na sprawne nadmuchanie deski.

FIN
Każda deska wyposażona jest w uniwersalny fin, który z łatwością i bez użycia narzędzi zamontujesz we wbudowany w deskę US BOX. Dzięki zastosowaniu tej technologii zyskujesz możliwość regulacji położenia fina, czyli możliwość indywidualnego ustawienia sterowności deski.

ZESTAW NAPRAWCZY
Każda deska posiada w zestawie zestaw naprawczy, w którym poza kluczem do wentyla deski oraz materiałem do naprawy deski znajdziesz także zapasowe śrubki do montażu fina. Tak na wszelki wypadek.


Nie przegap okazji ! Tylko teraz możesz kupić deskę z kolekcji 2017 w cenie 2016 ! Gwarantujemy że w tej cenie nie znajdziesz na rynku podobnego zestawu o takim wyposażeniu i takich parametrach !


Parametry techniczne:
Wymiary: 335cm x 112cm x 10cm
Waga: 25 kg
Ładowność: 150 kg
Maksymalne ciśnienie: 20 psi
Technologia: Drop-Stitch

Deski sup

  • Rodzaj: 

    pompowana

  • Kategoria: 

    team

  • Wiosło w zestawie: 

    tak

Polecamy również...