Wczytuję dane...

Rome

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

ROME SDS to renomowany producent sprzętu snowboardowego. Marka oferuje zaawansowane technologicznie deski snowboardowe ROME, wiązania, buty oraz rękawice. Wiązania snowboardowe to znak rozpoznawalny tej marki, a wszystko za sprawą innowacyjnych rozwiązań i bardzo dobrych materiałów.

Wiązania i deski snowboardowe ROME

To w wiązaniach Rome po raz pierwszy pojawiły się podkładki cantingowe, które obecnie stosowane są u wszystkich czołowych producentów. Najpopularniejszymi wiązaniami w kolekcji, nieprzerwalnie od wielu sezonów, są modele 390 boss oraz Targa. Wiązania te gwarantują stabilność i możliwość komfortowej jazdy – dzięki temu możesz poruszać się pewnie i sprawnie.

Renomowana marka ROME SDS

Jeśli chodzi o deski snowboardowe, marka Rome nie ma się czego wstydzić. Bogata kolekcja zaawansowanych technologicznie desek obfituje w duży wybór desek na każdy teren. Dużą popularnością wśród riderów cieszy się jibbowy Artifact, uniwersalny Crossrocket, allmountainowy Agent, damska Lo-Fi czy topowy MOD. Dopełnieniem bogatej oferty Rome są buty snowboardowe. Kolekcja nie jest bardzo duża, ale znajdują się tu same modele premium, z czego większa część oferowanych butów posiada system BOA. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów marki ROME SDS i wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie!