Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Flux

Flux R2 (mtd) to nowe wiązania - lekkie, elastyczne ale jednocześnie bardzo przyjemnie blokujące buty. Węższa płyta z zaokrąglonymi bokami pozwala desce wyginać się pod wiązaniem, co wybacza błędy i poprawia styl. Mocno trzymające paski ustawione na dolnej pozycji dadzą poczucie surfingowego luzu i poprawią styl. Ustawione na górnej pozycji sprawią że deska będzie bardziej energicznie reagować na nasze ruchy. Sprawdzony w modelu TM highback, tu wykonany jest z bardziej elastycznego materiału, co zapewnia komfort ale jednocześnie doskonałe przenoszenie sił na końce deski. Najlepsze na rynku pompki sprawiają że użytkowanie tych wiązań to czysta frajda. Z uwagi na niską wagę, komfort, są to genialne wiązania dla kogoś kto spędza wiele godzin na stoku. Przeznaczone dla tych, którzy zarówno jeżdżą jak i skaczą.

Unikalne, nisko-profilowe aluminiowe pompki ALPHA, wytrzymałe, znakomicie zapinające wiązania, odpinające się jednym ruchem ręki. Konstrukcja i budowa pompki jest całkowicie odmienna od pompek innych firm. Są bezawaryjne, gdyż nie ma w nich nic co by się mogło zepsuć.


płyta wiązania - Alpha base - skonstruowana specjalnie z myślą o deskach FS, kształt płyty Flat rocker, powoduje że deska elastycznie wygina się pod wiązaniami, dzięki temu flat tricki są znacznie prostsze czy też łatwiej wygiąć deskę podczas pressów. Błyskawiczne przeniesienie sił na deskę, dobry docisk krawędzi.


łyżka - Solid highback  - średniej sztywności, lekka, asymetryczna łyżka. Daje poczucie komfortu i płynności jazdy. Wyższa od zewnętrznej strony by przekazywać większą siłę na końce deski. Regulacja pochylenia łyżki na śrubkach mocujących łyżkę do płyty. Dzięki temu rozwiązaniu, siły przenoszone są na płytę wiązania całą szerokością łyżki, deska staje się bardziej posłuszna, nie szarpie jak to ma miejsce przy klasycznych, punktowych regulacjach kąta pochylenia łyżki.


Amortyzacja płyty – pełny FOOTBED – wykonana z miękkiej, wytrzymałej pianki profilowana nakładka zakrywająca w pełni talerzyk. Nie zbiera się na niej śnieg, łatwo wsuwa buty w wiązani a.


Pasek górny - F-Tech 3D Fit Strap - specjalna konstrukcja strunowa wewnętrznej części paska dostosowuje się do każdego modelu buta a przy tym mocno trzyma, nie powodując jednak nacisku na stopę. Dzięki temu możemy jeździć dłużej, mamy większy komfort i większą frajdę jazdy


UU Fit system trzymania buta – górne paski, zarówno ten z pompką jak i zębaty, w swojej neutralnej pozycji, odgięte są w drugą stronę. Dzięki temu, po zapięciu paska dociska on buta do łyżki ze wszystkich stron, dając naturalne czucie deski i większy komfort jazdy. Siły rozchodzą się równomiernie, nie ma punktów nacisku.


Pasek dolny -  FTM Versa - zapinanie na przód buta lub opcjonalnie od góry. Został on zminimalizowany, wykonany z miększego tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości. Specjalny profil dostosowuje się do kształtu praktycznie każdego buta. Strap ten oczywiście nie ześlizguje się z buta, nawet jeśli nie jest mocno zapięty. Versa jest niewrażliwy na "szorowanie" nim po stoku.


System UU FIT (opatentowany) - dolny, górny pasek oraz łyżka wiązania połączone są z płytą wiązania za pomocą specjalnego systemu z "motylkami", tu nie ma mowy o jakimkolwiek dokręcaniu śrubek na stoku, gdyż nic się nigdy nie odkręci.

Toolless Lever - wszystkie ustawienia bez użycia śrubokręta, bardzo przydatne na stoku.

Flex: 6 (1-10)

Dobór rozmiaru:
S - buty 36 - 39
M - buty 40 - 43
L - buty 44 - 48

Wiązania snowboardowe

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

  • Płeć: 

    męskie

Polecamy również...