Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-4 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Flux

Flux XF (white) to nowy model wiązań, który jest następcą uznanego modelu SF. XF to wiązania przeznaczone do agresywnej i dynamicznej jazdy, dla wielbicieli dużych prędkości i mocnego jeżdżenia skrętami ciętymi. Maksymalne przenoszenie sił na deskę zapewnia nowa, sztywna płyta wiązania z szeroko rozstawionymi punktami kontaktowymi. Amortyzacja płyty jest na tyle subtelna że drgania są dobrze tłumione a siła docisku krawędzi nie jest redukowana jak to ma miejsce w wiązaniach z centymetrową warstwą gumy. Paski XF całkowicie blokują buty w wiązaniu, w efekcie tego możesz jeździć mocniej, szybciej i z większą precyzją. Deska czuje każdy ruch twojego kolana, kontrola jej staje się więc szybsza i bardziej efektywna. Najlepsze na rynku pompki sprawiają że obsługa tego wiązania to czysta przyjemność, błyskawiczne zapinanie i odpinanie.  

NOWE micro pompki - 30% mniejsze by zredukować martwe punkt paska. Konstrukcja i budowa pompki jest całkowicie odmienna od pompek innych firm. Są bezawaryjne, gdyż nie ma w nich nic co by się mogło zepsuć. Błyskawiczne zapinanie I odpinanie wiązań, możliwe że są to najlepsze pompki na rynku.


Pasek górny - Honeycomb strap - najnowszy szeroki pasek z nowego materiału, od wewnątrz szorstki, w strukturze plastra miodu by buty nie miały możliwości przesuwania się pod paskiem. Całkowita blokada buta w wiązaniu, najwyższy stopień trzymania buta, najlepsza kontrola deski. Pasek ten dostosowuje się do kształtu buta, nie rozciąga się.


płyta wiązania - TRANSFER base - najnowsza konstrukcja, sztywna i bardzo lekka. Jest szeroka, opiera się o deskę w 4 punktach, maksymalizuje to siłę przekazywaną na deskę a co za tym idzie trzymanie krawędzi, zwiększa elastyczność (moc) deski. Rozsunięcie płyty celem dopasowania do wielkości buta i szerokości deski także zwiększa transmisję sił działających na deskę. Płyta wykonana jest z mieszanki włókien szklanych Super Blend.


Asymetrczne heelcupy (piętki) - Piętki płyt są wyższe od zewnętrznej strony dla mocniejszego wsparcia i zwiększenia mocy na końce deski. Poprawia to stabilność lądowań i zwiększa skrętność deski. Od wewnętrznej strony heelcupy są niższe, by łatwiej było łączyć kolana co dodaje stylu w parku.


łyżka - AXIS - highback  -  nowa łyżka dająca maksymalne wsparcie gdy jedziesz na piętach, wysoce sztywna wzdłużnie. Szczelina w środkowej części nadaje jej elastyczności poprzecznej co poprawia stabilność i płynność jazdy na największych prędkościach. Łyżka jest też szersza na górze, aby zwiększyć powierzchnię styku i zapewnić lepsze przenoszenie mocy.

Pasek dolny -  FTM Versa - zapinanie na przód buta lub opcjonalnie od góry. Został on zminimalizowany, wykonany z miększego tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości. Specjalny profil dostosowuje się do kształtu praktycznie każdego buta. Strap ten oczywiście nie ześlizguje się z buta, nawet jeśli nie jest mocno zapięty. Versa jest niewrażliwy na "szorowanie" nim po stoku.


Pedały gazu - przedni i tylny, regulowane, wysuwane w celu dokładnego ustawienia wielkości płyty wiązania do swojego buta.


System śrubek UU FIT (opatentowany) - dolny, górny pasek oraz łyżka wiązania połączone są z płytą wiązania za pomocą specjalnego systemu z "motylkami", tu nie ma mowy o jakimkolwiek dokręcaniu śrubek na stoku, gdyż nic się nigdy nie odkręci.

Flex: 8 (1-10)


Dobór rozmiaru:
S - buty 36 - 39
M - buty 40 - 43
L - buty 44 - 48

Wiązania snowboardowe

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

  • Płeć: 

    męskie

Polecamy również...