Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Slingshot

Slingshot RAD 2017 to buty które cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko za sprawą konstrukcji o średniej sztywności, dwustrefowego systemu zapinania, bardzo dobrego trzymania pięty oraz dużego komfortu użytkowania. To wszechstronne buty które śmiało mogą być używane do pływania w wakeparku jak i załodzią.W tym sezonie RADy kompletnie przeprojektowane dzieki czemu są jeszcze lepsze. W zestawie otrzymujesz dwa komplety gumowych strapów. Jedne są w kolorze brązowym, a drugie w kolorze czarmny.

Nowe Gumowe strapy

Gumowe Strapy Slingshot

Innowacyjne gumowe strapy, nad którym Slingshot pracował przez 3 ostatnie sezony to rewolucja w systemie zapinania butów. Dzięki dużej elastyczności i wytrzymałości zapewniają nieporównywalnie lepsze trzymanie stopy niż tradycyjne sznurówki, jednocześnie dając taką samą szybkość i wygodę zapięcia jaką do tej pory dawały wyłącznie rzepy. Dzięki temu gumowe strapy posiadają wszystkie zalety sznurówek oraz wszystkie zalety rzepów, ale nie dziedziczą po nich żadnych wad.

Direct Connect Outsole

Direct Connect Outsole

Slingshot już jakiś czas temu zrezygnował z tradycyjnej bazy butów na rzecz bezpośredniego połączenia podeszwy buta z deską. Taka konstrukcja buta umożliwia o wiele lepsze czucie deski, jej flexu, a także powoduje że czas reakcji na deskę jest znacznie szybszy.


Nowy system mocowania wiązań K9

Nowy system montażu wiązań Slingshot

System montażu wiązań K9 to kolejna nowość, którą Slingshot przygotował na sezon 2017. Nowy system mocowania jest jeszcze bardziej precyzyjny i umożliwia bardzo dokładne ustawienie wiązań - dokładnie tak jak chcesz. To najlepszy system mocowania wiązań jaki kiedykolwiek powstał.USA 6 7 8 9 10 11 12 13
UK 5.5 6 7 8 9 10 11 11.5
EUR 38 39,5 40,5 42 43,5 44,5 46 48
CM 24,5 25 26 27 28 29 30 31

Wiązania wakeboardowe

  • Płeć: 

    męskie

Polecamy również...