Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 2-3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Jobe
 

Jobe Pitch 2017 to deska oparta na w pełni drewnianym rdzeniu, który zapewnia jej niesamowitą elastyczność (flex). Dzięki temu deska niemal sprężynuje podczas wybicia do skoku, a ponadto idealnie absorbuje lądowania oraz pozwala na stylowe pressy na boksach zupełnie bez wysiłku. Niezwykle wytrzymały spód w technologii H.I.T Base nie ma sobie równych jeśli chodzi o przyjemność z jazdy po przeszkodach. Agresywne płynne podgięcie deski (continuous rocker) sprawia, że jest niesamowicie szybka na wodzie, a płaska środkowa sekcja deski zapewnia stabilność na przeszkodach. Centralny kanał poprowadzony przez środek deski zapewnia większy grip i dużo łatwiejsze krawędziowanie do skoku oraz ułatiwa kontrolę deski podczas lądowań. 

Jobe Pitch Tech details

Nature Core
Rdzeń mieszany to nic innego jak idealny związek pomiędzy drewnem i pianką PU. Wykonany jest z elastycznego drewna paulowni oraz pianki PU co zapewnia optymalną kombinację elastyczności i siły. Są to doskonałe właściwości które pomogą podczas korzystania z wakeparku.
Tri-tech
Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Trilogy osiągnięto zmniejszenie zużywania się deski podczas uderzania o przeszkody. Technologia ta polega na umieszczeniu trzech identycznych i całkowicie płaskich obszarów jeden obok drugiego na środku ślizgu.
Continous Rocker
Deska podkręcona, płaska w środkowej części. Deska wakeboardowa która posiada 3-stopniowy rocker charakteryzuje się trzema odrębnymi warstwami zlokalizowanymi na spodzie deski. Dzięki temu twoja deska ma większego pop’a kiedy uderzasz w fale (możesz wyżej się wybić).
H.I.T. Base
Odporny na uszkodzenia ślizg spiekany który wydaje się być szybszy na przeszkodach. Jest to najwyższej jakości ślizg jaki możesz dostać, jeśli twoim celem jest okiełznanie tylu przeszkód ile tylko będziesz w stanie. (mówiąc po naszemu High Impast Technology to tak jakby technologia „wysokich lotów” :P )
Press
Technologia Press tworzy dodatkową powierzchnię w kluczowych obszarach deski , które mają na celu pomóc w utrzymaniu predkości i stabilności podczas najazdu na kickery czy podczas jazdy po przeszkodach. 
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.
Długość 136 140 144
Inserty 6" 6" 6"
Szerokość tip/tail 28,3 29 29,7
Talia 42 43,2 44,3
Rocker 2,6cm / continous 2,7cm / continous 2,8 continous
Waga ridera 41-77 kg 59-90 kg 75 i więcej

Deski wakeboardowe

  • Płeć: 

    męskie