Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Producent: Flux
Credit Agricole

Wiązania snowboardowe Flux TT Black 2020

Flux TT (black) to wszechstronne wiązania o średniej sztywności które bardzo dobrze spisują się zarówno podczas szybszej jazdy jak i zabaw w snowparku. Dzięki nowym paskom w nowym modelu but jest lepiej blokowany, wiązanie mocniej go trzyma. Wiązania pozwalają dobrze kontrolować bardziej wymagające deski a jednocześnie każdy początkujący może z nimi rozpoczynać swoją przygodę ze snowboardem, szczególnie że służyć będą długo. Wiązania oparte są na sztywnej płycie Genetic, która jest wspomagana przez średniej twardości łyżkę Alpha, przedni strap FTM Versa i płaskie pompki Alpha. Doskonały wybór dla wszechstronnego ridera, bez względu na deskę, buty czy poziom umiejętności. Wiązania superkomfortowe zarówno podczas jazdy, jak i podczas, zapinania i odpinania. Żadnych ucisków, znakomita amortyzacja, po prostu komfort.

Flux TT - charakterystyka

Płyta wiązania - Genetic base - domieszka 30% specjalnych włókien szklanych, zapewnia sporą sztywność i naturalną absorbcję drgań by móc kontrolować nawet twardsze deski w każdej sytuacji. Zintegrowana piętka z płytą czyni te wiązania znacznie mocniejszymi od wiązań z przykręcaną piętką. Wyposażona w Footbad.


łyżka - Alpha highback - nowe, lekkie asymetryczne łyżki można podmienić lewą z prawą, dzięki temu zmieniamy szybkość reakcji deski. Kąt pochylenia łyżki reguluje się śrubkami mocującymi ją z płytą. Łyżka całą swoją szerokością opiera się o piętkę wiązania, nie ma tu punktowego przenoszenia siły, dzięki temu jazda jest płynna a deska mniej "szarpie" ridera


Nowe niskoprofilowe aluminiowe pompki, wytrzymałe, znakomicie zapinające wiązania, odpinające się jednym ruchem ręki. Konstrukcja i budowa pompki jest całkowicie odmienna od pompek innych firm, przez co nie ma się tu co zepsuć.


Pasek górny - NOWOŚĆ - Honeycomb strap - mocno trzymający i dający naturalną absorbcję drgań. Zbudowany nie z gumy tylko z dwóch warstw włókien szklanych.  Łatwo go zapiąć a pompka nie uwiera w stopę. Pasek ten jest szorstki od wewnętrz, dość twardy, nie rozciąga się, nie pozwala to na ruch buta co daje genialną kontrolę nad deską.


Pasek dolny - FTM Versa - zapinanie na przód buta lub opcjonalnie od góry. Pasek został zminimalizowany, wykonany z miększego tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości. Specjalny profil dostosowuje się do kształtu praktycznie każdego buta. Strap ten oczywiście nie ześlizguje się z buta, nawet jeśli nie jest mocno zapięty. Versa jest niewrażliwy na "szorowanie" nim po stoku.


System UU FIT  - górne paski, zarówno ten z pompką jak i zębaty, w swojej neutralnej pozycji, odgięte są w drugą stronę. Dzięki temu, po zapięciu paska dociska on buta do łyżki ze wszystkich stron, dając naturalne czucie deski i większy komfort jazdy. Siły rozchodzą się równomiernie, nie ma punktów nacisku.


Amortyzacja płyty  - Footbed - cała powierzchnia wiązania teraz jest wyłożona gładką płaszczyzną pokrytą podwójnej gęstości pianką EVA, dzięki czemu mamy lepszą stabilność i komfort jazdy. Pianka jest twarda. Dzięki kanałowej budowie, nie zbiera się w wiązaniach śnieg, w puszyste dni.


System śrubek UU FIT (opatentowany)
- górny pasek oraz łyżka wiązania połączone są z płytą wiązania za pomocą specjalnego systemu tulejki z śrubką, dzięki temu te wiązania nie rozkręcają się podczas jazdy. Dodatkowo śróbki zabezpieczone zaciskami, których nie trzeba zbyt mocno dokręcać.


Toolless Lever - wszystkie ustawienia bez użycia śrubokręta, bardzo przydatne na stoku.


Flex: 8 (1-10)


Tabela rozmiarów Flux TT:
S - buty 36-39
M - buty 39-43
L - buty 44-47

dobór wiązań snowboardowychustawienie i regulacja wiązań snowboardowych

Wiązania snowboardowe

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

  • Płeć: 

    męskie

W sklepie Proboarder.pl masz do wyboru następujące metody płatności:

1. BLIK 

2. Szybki przelew online (Tpay.com)

3. Płatność przelewem na rachunek

4. Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

5. Płatność gotówką w sklepie / przy odbiorze osobistym

6. Płatność kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard  (Dotpay.pl)
Za płatność kartą pobierana jest dodatkowa opłata manipulacyjna w wysokości 0.5% wartości zamówienia.

7. Credit Agricole Raty (dostępne od 300zł)

Credit Agricole Raty

Kurier DPD (przesyłki krajowe)

Możliwość wysłania każdego rodzaju sprzętu. Czas realizacji liczony od przekazania przesyłki kurierowi wynosi zazwyczaj 24 godziny.


Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 1000  zł 16,00 zł 20 zł
Powyżej 1000 zł GRATIS ! 20 złPoczta Polska Kurier 48 (przesyłki krajowe)

Możliwość wysłania większości rodzajów sprzętu z wyłączeniem desek snowboardowych, zestawów, desek kite, desek wake, desek sup, pędników, desek kite, quiverów. Czas realizacji liczony od przekazania przesyłki kurierowi wynosi średnio 3-4 dni.


Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 1000  zł 16,00 zł 20 zł
Powyżej 1000 zł GRATIS ! 20 złPaczkomaty Inpost 

Możliwość wysłania mniejszych przedmiotów. Czas realizacji liczony od przekazania przesyłki kurierowi wynosi średnio 2-3 dni robocze.


Wartość zamówienia Przesyłka zwykła Przesyłka za pobraniem
do 1000  zł 15,00 zł -
Powyżej 1000 zł GRATIS ! -DPD (przesyłki zagraniczne)

Możliwość wysłania każdego rodzaju sprzętu tylko po wcześniejszym opłaceniu zamówienia. Nie wysyłamy za pobraniem! Czas dostarczenia przesyłek oraz cena za przesyłkę jest zależna od kraju dostawy.

Kraj Czas dostawy Cena
Austria 3-4 dni 90 zł
Belgia 3-4 dni 90 zł
Bułgaria 4-5 dni 160 zł
Czechy 2-3 dni 75 zł
Dania 3-4 dni 90 zł
Estonia 3-4 dni 120 zł
Finlandia 4-5 dni 130 zł
Francja 3-4 dni 100 zł
Grecja 4-5 dni 160 zł
Hiszpania 4-5 dni 130 zł
Holandia 3-4 dni 90 zł
Irlandia 4-5 dni 100 zł
Litwa 2-3 dni 90 zł
Łotwa 3-4 dni 90 zł
Luksemburg 3-4 dni 90 zł
Portugalia 4-5 dni 160 zł
Rumunia 4-5 dni 160 zł
Słowacja 2-3 dni 75 zł
Słowenia 4-5 dni 120 zł
Szwecja 3-4 dni 120 zł
Węgry 3-4 dni 100 zł
Wielka Brytania 3-4 dni 100 zł
Włochy 4-5 dni 100 zł
Polecamy również...