Wiązania snowboardowe

Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN
Producent: Rome
Oblicz ratę

Rome Vice (black) to nowy model wiązań snowboardowych w kolekcji Rome Snowboards. To wysokiej klasy wiązania zbudowane na tej samej płycie co najwyższy model - Katana. Vice to lekkie i uniwesalne wiązania z dużym wachlarzem regulacji. Dzięki technologii Pivot Mount, która pozwala na zmianę położenia górnego strapa możemy regulować flex w zakresie 6-9. 

Rozmiar: S/M(36.5-40.5), M/L (39-44) , L/XL (43-47)

V-Rod ltralight Baseplate

Płyta wiązania została zaprojektowana tak aby przy maksymalnym obniżeniu wagi zachować sztywność i reponsywność tam gdzie jest konieczna. Tylko 1,56% podstawy styka się bezpośrednio z deską. Pozostała część podstawy podzielona jest na strefy które są podklejone pianką o różnej grubości. Strefy z cieńszą pianką (kolor niebieski) mają za zadanie szybko przenosić energię z krawędzi na krawędź. Strefy z grubszą pianką (kolor pomarańczowy) zwiększają elastyczność wiązania, lepiej tłumią drgania.

vrod baseplate

Pivotmount Technology

To unikalne rozwiązanie które w łatwy i szybki sposób pozwala na zmianę położenia górnego strapa, a tym samym na zmianę flexu wiązania. Domyślnie strap ustawiony jest w pozycji 2 czyli optymalna kombinacja między swobodą ruchu a szybkością przenoszenia energii na krawędź. W pozycji 1 strap nisko obejmuje buta dzięki czemu mamy dużą swobodę ruchu. W pozycji 3 strap wysoko obejmuje buta dzięki czemu mocno go trzyma, a nawet najmniejszy ruch przekazuje energię na krawędzie.

pivmount technology

Conforgrip 2.0 Toe strap

Gumowe strapy które świetnie dopasowują się do kształtu buta nie powodując przy tym żadnych ucisków. Strapy wykonane są z materiału który nie zsuwa się, jest wytrzymały i nie zmienia swoich właściwości przy ujemnych temperaturach.

toe strap

Full Highback Rotation

W pełni rotowalna łyżka to rozwiązanie które posiadają wszystkie wiązania Rome. Dzięki możliwości rotacji łyżki możesz ustawić ją równolegle do krawędzi, a dzięki temu będziesz miał lepszą kontrolę nad krawędzią heelsideową.

Wiązania snowboardowe

  • Płeć: 

    męskie

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

Polecamy również...