Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Switchback
Oblicz ratę

Switchback Forever 2018 to miękkie wiązania zaprojektowane do jibbingu i freestyle'u. W tym sezonie wiązania zostały oparte na innowacyjnej płycie AERON. Nowa płyta to połączenie wysokiej jakości Nylonu z aluminiowymi elementami w miejscach gdzie jest wymagana sztywność i wytrzymałość. Tak jak do tej pory regulacja oraz składanie całych wiązań odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Jedyne do czego będziesz potrzebował wkrętaka to przykręcenie wiązań do deski. W modelu Forever zastosowano highbacki ST, które są minimalnie pochylone do przodu oraz wygodne i miękkie strapy Miller.

Rozmiarówka: XS/M (35.5-41.5); M/XL (41-48)

płyta aeron

Podstawa Aeron

Nowa podstawa to wynik trzy letniej pracy działu badań i rozwoju. Nowa płyta jest lżejsza, bardziej wytrzymała oraz posiada możliwość regulacji rozmiaru

aluminiowe pręty

Odlewane pręty

Odlewane z aluminium boczne pręty wkomponowane w płytę wiązania pomagają w efektywnym przenoszeniu energii z palców na pięty i na odwrót.

kute aluminium w piętce

Odlewana piętka

Wzmocnienia z kutego aluminium zostały wtłoczone do piętki tworząc bardzo wytrzymałe i trwałe połączenie. Switchback jest pierwszą firmą produkującą wiązania snowboardowe który zastosował taką technologię.

pedał gazu z pianki eva

Pedał gazu z pianki EVA

Regulowana podkładka pod palcami została wykonana w całości z pianki EVA o podwójnej gęstości która bardzo dobrze tłumi drgania oraz dobrze przenosi energię na krawędzie deski.

beznarzędziowa regulacja

Bez narzędziowa regulacja górnego strapa

Opatentowany system łączenia elementów na wcisk sprawia że nie musisz zabierać ze sobą narzędzi aby zmienić położenie górnego paska

ergonomiczne strapy

Ergonomiczne strapy

Strapy (paski) zostały ukształtowane w taki sposób aby siły równomiernie rozkładały się na bucie i nie powodowały niepotrzebnych ucisków. W różnych modelach zastosowano różne paski ale cechą wspólną wszystkich jest wytrzymałość i duży komfort.

trójstopniowe pompki

Potrójne działanie pompek

Zaprojektowane przez nas aluminiowe pompki działają dobrze w każdych warunkach i możesz być pewien że Cie nie zawiodą. Trzy zęby sprawiają że zapinanie odbywa się szybko i bardzo sprawnie.

dyski montażowe

Dyski kompatybilne z Channel

Nowe dyski montażowe zostały odchudzone. Teraz są mniejsze, lżejsze, mają mniejszy kontakt z deską - wszystko po to abyś mógł poczuć naturalny flex deski. Nowe dyski są kompatybilne z wszystkimi systemami montażu.

Wiązania snowboardowe

  • Płeć: 

    męskie

  • Przeznaczenie: 

    allmountain

Polecamy również...