Wczytuję dane...

Quiksilver i Roxy - nowe marki w Proboarder.pl

Do grona marek dostępnych w naszym sklepie dołącza Quiksilver oraz Roxy. Chyba nikomu nie trzeba szczególnie ich przedstawiać gdyż to jedne z lepiej rozpoznawalnych marek w branży snowboardowej. Na początek pragniemy zaoferować popularne i cieszące się dobrymi opiniami deski Roxy, kaski oraz gogle.

Jeśli chodzi o kaski to pragniemy zwrócić uwagę na modele Roxy Avery oraz Quiksilver Fusion które naszym zdaniem są świetnie wykonane, dobrze leżą na głowie i mają fajny design. Wewnętrzna wkładka jest ciepła i komfortowa i demontowalna. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją wyprać po sezonie. Wspomniane kaski nie posiadają wewnętrznej regulacji ale dzięki przemyślanej rozmiarówce jesteśmy w stanie bardzo dobrze dobrać rozmiar. Niewątpliwym atutem jest takze ich waga która wynosi zaledwie 350g. Zuepłnie nie czuć że ma się coś na głowie. Jeśli dodamy do tego cenę 349zł to otrzymujemy bezkonkurencyjny produkt pod względem stosunku ceny do jakości. Zapomniałbym dodać że wszystkie kaski mają w zestawie materiałowy pokrowiec który pozwala na utrzymanie nienagannego wyglądu przez długi czas.

kaski Quiksilver Fusion 2019

kask Quiksilver Fusion + pokrowiec

kask Roxy Avery Black

wnętrze kasku Roxy Avery


Jeśli chodzi o gogle to po stronie Quiksilvera mamy takie modele jak Fenom, Fenom Art Series, QS R oraz nowy QS RC. Fenom i Fenom Art to dobrze znane gogle o dobrych parametrach i atrakcyjnej cenie. QS RC to model który pojawiał się w kolekcji w zeszłym sezonie i od razu stał się bestsellerem. Gogle są wykonane w technologii bezramkowej, z dużym polem widzenia i optyką ZEISS! Nowy model QS R naszym zdaniem ma szansę stać się nowym bestselleerem tej marki. Za 449 zł otrzymujemy bezramkowe gogle z cylindryczną szybką które świetnie wyglądają, dobrze leżą na twarzy, są kompatybilne z kaskami i zapewniają duże pole widzenia.

Damskim odpowiednikiem gogli Fenom, Fenom Art, QS R są odpowiednio gogle Roxy Sunset, Roxy Sunset Art Series oraz Roxy Feelin.

gogle Roxy 2019

gogle Roxy Feelin

gogle Quiksilver Fenom 2019

gogle Quiksilver QS R i QS RC


Zapraszamy na zakupy.

ROXY: https://proboarder.pl/roxy
QUIKSILVER: https://proboarder.pl/quiksilver