Wczytuję dane...

Drake

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Drake to linia elementów wyposażenia snowboardowego od znanej i zaufanej marki Northwave. Ten włoski producent posiada wieloletnie doświadczenie na rynku i oferuje snowboarderom to, co dla nich najlepsze. Ich produkty cechują się bardzo wysoką jakością i cieszą się popularnością zarówno wśród zawodowych sportowców jak i pasjonatów amatorów. Zapraszamy do wyboru produktów Drake z bogatej oferty sklepu Proboarder.

Drake – wiązania snowboardowe

Drake to propozycja producenta Northwave Snowboard. Jak twierdzą twórcy marki, snowboard to ich życiowa pasja. Dzięki niemu mogą przeżywać niesamowite przygody i kształtować się jako ludzie. Korzystają z doświadczenia, tradycji stworzonej przez starszych zawodowców i dostępnych na rynku innowacji technologicznych. Powoduje to, że mogą zaoferować snowboarderom nowoczesne i wysoce funkcjonalne produkty. Desginerzy i artyści zaangażowani w funkcjonowanie marki tworzą niezwykłe projekty, które zachwycają formą i praktycznym zastosowaniem. Drake to propozycja zarówno dla tych snowboarderów, którzy najbardziej cenią sobie praktyczność, jak i dla tych, którzy poszukują nowoczesnego designu. Wiązania Drake powstały dzięki chęci zaoferowania snowboarderom artykułów wysokiej jakości pozwalających na wejście na wyższy poziom.

Wiązania Drake i inne produkty

Drake to legendarna marka snowboardowa, która znana jest przede wszystkim z produkcji solidnych wiązań snowboardowych, aczkolwiek w swojej ofercie mają także deski snowboardowe. Wiązania Drake przeznaczone dla snowboarderów to naprawdę solidne konstrukcje, które na przestrzeni wielu sezonów były sukcesywnie ulepszane. W ofercie Drake od wielu sezonów znajdują się te same modele wiązań, dzięki czemu zachowasz pewność, że są to produkty wysokiej jakości, cieszące się zaufaniem sportowców. Wśród nich największą popularnością cieszą się męskie wiązania Fifty i Reload oraz damskie wiązania Jade. To, co wyróżnia Drake, to wytrzymałość oferowanych wiązań, które nie ulegają łatwemu zniszczeniu i są odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Wiązania marki Drake to produkt wytrzymały, o długiej żywotności.