Wczytuję dane...

ThirtyTwo

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Marka ThirtyTwo powstała w 1995 roku z pasji do snowboardu. Grupa snowboarderów postanowiła zaoferować produkty, których brakowało im na rynku i w ofertach innych marek. Dlatego od lat doskonalą swoje techniki i wzbogacają wiedzę o kolejne doświadczenia, by przynosić snowboarderom to, co dla nich najlepsze.

Buty snowboardowe ThirtyTwo - z BOA lub FastTrack

W Proboarder znajdziesz produkty ThirtyTwo, cechujące się solidnością wykonania. To trwałe buty, które posłużą Ci przez długi czas. Buty snowboardowe ThrityTwo to wyjątkowe, wegańskie artykuły. Przez lata założycielom marki udało im się wypracować metodę, która pozwala na osiągnięcie tego założenia. Twórcy ThrityTwo to zespół profesjonalistów i pasjonatów, którzy od wielu lat są snowboarderami. Dzięki temu patrzą na kwestię produkcji z perspektywy sportowca. Projektują rzeczy które spełniają ich wysokie wymagania techniczne i jakościowe. Znaczna część oferowanych butów posiada systemy szybkiego sznurowania. Część jest wiązana autorskim systemem Fast Track polegającym na zaciągnięciu dwóch linek i ich zablokowaniu. Wyższe modele butów snowboardowych jak np flagowy 32 Lashed wyposażone są w system wiązania BOA z dożywotnią gwarancją.

ThirtyTwo – buty snowboardowe

ThirtyTwo kładzie nacisk na uczciwą i ciężką pracę. Dlatego dbają o warunki pracy członków zespołu, a także wybierane materiały i lokalność dostawców. Dzięki temu z powodzeniem oferują pasjonatom sportu buty wysokiej jakości. Proponują wybór butów snowboardowych, które są odporne na czynniki zewnętrzne i będą przez długi czas służyć Ci podczas aktywności na stoku. Ich artykuły wykonane są z certyfikowanych materiałów, które gwarantują trwałość i długą żywotność buta, a także są bezpieczne dla Twojej skóry. Wszystkie buty marki ThrityTwo można poddawać heat moldingowi (wygrzewaniu), a to za sprawą linerów z pianki Intuition. Wybierz buty snowboardowe marki ThirtyTwo z oferty Proboarder!