Wczytuję dane...

Dragon

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Każdy, kto pasjonuje się snowboardem, potrzebuje zarówno odpowiedniej deski, jak i niezbędnych elementów wyposażenia snowboardowego. Warto rozważyć wybór elementów wyposażenia od zaufanych marek, których produkty znane są z wysokiej jakości materiałów i solidnego wykonania. W ofercie Proboarder znajdziesz właśnie takich producentów, a jednym z nich jest Dragon.

Dragon – gogle snowboardowe

Marka Dragon powstała w 1993 roku, a jej założycielem jest Will Howard. Jest pasjonatem sportu – od wielu lat uprawia surfing, snowboard i kolarstwo wyczynowe. Stworzył markę z zamiarem oferowania produktów, których sam chciałby używać. Dlatego dostarcza takie elementy wyposażenia, które są praktyczne i funkcjonalne z perspektywy sportowca. Od wielu lat marka Dragon zbiera doświadczenia, które pozwalają jej na budowanie własnych tradycji i jednoczesne wykorzystywanie technologicznych innowacji w projektowaniu produktów.

Gogle na snowboard marki Dragon

W Proboarder znajdziesz gogle snowboardowe Dragon, które ochronią Twoje oczy przed warunkami atmosferycznymi. Odpowiednio dopasowane gogle to jeden z podstawowych elementów, które gwarantują snowboarderom bezpieczeństwo. Marka Dragon kieruje swoje gogle do dynamicznych i niezależnych osób, które szukają wyjątkowych propozycji. Wszyscy ci, którzy szukają wysokiej jakości połączonej z funkcjonalnością i nowoczesnym designem, znajdą gogle dla siebie w ofercie marki Dragon. Zapraszamy do wyboru gogli snowboardowych Dragon z asortymentu sklepu Proboarder! Skorzystaj z naszej oferty.