Wczytuję dane...

Pompki do sup

Zepsuła Ci się pompka do deski SUP, a może chcesz kupić lepszą i wydajniejszą ? A może nie chcesz się już męczyć z ręcznym pompowaniem i szukasz pompki elektrycznej ? W PROBOARDER znajdziesz markowe pompki każdego typu. 

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Pompka do deski SUP to nieodłączny element każdego zestawu SUP. W zestawie każdego producenta znajduje się ręczna pompka, która w przypadku różnych marek różni się wielkością, pojemnością tłoka. Pompki ręczne nie są złe ale trzeba się troszkę "namachać". Jeśli nie chcesz się zbytnio męczyć przed pływaniem albo masz do napompowania więcej niż jedną deskę to alternatywą jest pompka elektryczna.

Pompki ręczne dwukierunkowe

Pompka dwukierunkowa do deski SUP to w zasadzie już standard. Dwukierunkowa tzn. taka w której ruch tłoka góra-dół powoduje wdmuchiwanie powietrza. Pompka dwukierunkowa to też taka, w której mamy możliwość wyboru czy chcemy pompować w dwóch kierunkach czy w jednym. Takiego wyboru dokonuje się poprzez przekręcenie dźwigni lub wkręcenie korka. Pompki dwukierunkowe mogą mieć jeszcze funkcję odsysania powietrza, która jest przydatna podczas składania deski. Aby dokładnie poskładać deskę SUP to trzeba się pozbyć całego powietrza z środka. Pompki ręczne różnią się wielkością tłoka, która decyduje o tym jak szybko jesteś w stanie napompować deskę SUP. Największe pompki ręczne np Aquatone Mega Pump lub dwutłokowowa pompka Aqua MArina Liquid Air V3 pozwoli Ci skrócić pompowanie nawet o kilka minut.

Pompki elektryczne do supa

Pompka elektryczna sup to poniekąd wygoda i oszczędność sił. Te najlepsze i najbardziej wydajne są w stanie zbliżyć się w czasie pompowania do pompki ręcznej. Wybierając pompkę elektryczną mamy do wyboru wersję 12V czyli zasilaną z gniazda zapalniczki lub wersję z wbudowanym akumulatorem. W PROBOARDER mamy w sprzedaży akumulatory /powerbanki z wyjściem na 12V dzięki którym każda pompka elektryczna może działać bez konieczności posiadania samochodu w pobliżu.