Wczytuję dane...

Wakeboard

Proboarder to także sklep wakeboardowy. Zaopatrzysz się u nas w sprzęt niezbędny do pływania na wakeboardzie. Oferujemy sprzęt sprawdzonych marek jak Jobe, Slingshot, Jetpilot, Mystic. Masz pytanie lub problem z wyborem sprzętu ? Skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy.

.

Kolejność:
Wyświetl po produktów

  Sklep wakeboardowy

  Wakeboard to sport, który jest połączeniem surfingu, snowboardingu oraz nart wodnych. Śmiałkowie, trzymając się specjalnej liny, podpiętej do łodzi lub wyciągu, poruszają się na desce wakeboardowej po wodzie. Jest to sport, który może uprawiać praktycznie każdy, ponieważ bardzo szybko można nauczyć jego podstaw. Wakeboarding może być także świetną alternatywną dla wszystkich tych, którzy uwielbiają zimowe szaleństwo na snowboardzie! Każdy zapalony snowboardzista powinien spróbować pojeździć w lecie na desce wakeboardowej bo towarzyszą temu podobne wrażenia jak podczas jazdy w głębokim śniegu.

  Na czym polega wakeboarding?

  Wakeboardig to piękny sport który występuje w dwóch odmianach. W pierwszej odmianie zawodnik jest ciągnięty na linie przez specjalną łódź motorową. Łodzie do wake charakteryzują się tym że wytwarzają specjalną falę z której zawodnik może się wybić i wykonywać ewolucje. Drugą odmianą jest tzw. cable wakeboarding gdzie pływa się na specjalnym wyciągu ustawionym na jeziorze. W tym przypadku zawodnik trzyma linkę zakończoną drążkiem która jest przyczepiona do liny głównej napędzanej silnikiem elektrycznym. Na trasie przejazdu najczęściej ustawione są różnego rodzaju przeszkody i skocznie które razem z wyciągiem tworzą wakepark. Ze względu na duże koszty łodzi i ich eksploatacji to cable wakeboarding cieszy się większą popularnością.

  Z czego składa się sprzęt wakeboardowy?

  Nasz sklep wakeboardowy został wyposażony w wszystkie produkty potrzebne do uprawiania wakeboardingu na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie znajdują się deski i wiązania wakeboardowe Slingshot, Jobe, które bez problemu można dobrać według własnego upodobania i preferowanego stylu jazdy. Ponad to oferujemy także kamizelki Mystic, Jetpilot, Jobe, rękawiczki neoprenowe, pianki neoprenowe i odzież przeznaczoną do uprawiania sportów wodnych. Nasz sklep został wyposażony w taki sposób, aby każdy zarówno początkujący jak i zaawansowany wakeboarder znalazł sprzęt dopasowany do swoich potrzeb i umiejętności.