Wczytuję dane...

Restube

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Marka Restube powstała z myślą o bezpieczeństwie wszystkich tych, którzy uprawiają sporty wodne. Indywidualne doświadczenia twórców marki sprawiły, że chcą oni umożliwić innym pewne i bezpieczne uprawianie sportu. Zapraszamy do wyboru produktów marki Restube z oferty sklepu Proboarder.

Restube - innowacyjne bojki asekuracyjne

Artykuły Restube zostały zaprojektowane w Niemczech. Jej twórcami byli ówcześni studenci inżynierii mechanicznej, co pozwoliło im na wykorzystanie specjalistycznej wiedzy do stworzenia najnowocześniejszych produktów. Jeszcze jako studenci opracowali pierwsze prototypy bojek, a teraz korzystają ze swojego doświadczenia i innowacji dostępnych na rynku. Marka współpracuje z uczelniami wyższymi i profesjonalistami z dziedzin sportów wodnych. Pozwala im to na kompleksowe projektowanie artykułów z uwzględnieniem wszystkich istotnych czynników. Twórcy wciąż udoskonalają konstrukcję swoich produktów, by przynosić wszystkim pasjonatom sportów to, co dla nich najlepsze. Restube chce zaoferować możliwość bezpieczeństwa zarówno zawodowym sportowcom, jak pasjonatom sportów wodnych czy wszystkim tym, którzy traktują aktywność rekreacyjnie. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, marka Restube oferuje artykuły przydatne i poprawiające poziom bezpieczeństwa.

Bojka pneumatyczna Restube

Flagowy produkt Restube to asekuracyjna bojka pneumatyczna, która stanowi świetną alternatywę dla kamizelki asekuracyjnej, a przy tym nie krępuje ruchów. Ten niemiecki wynalazek został nagrodzony na targach ISPO dla roku 2016/2017. Dzięki ścisłej współpracy z uczelniami, profesjonalnymi ratownikami i zawodowymi sportowcami, udało się stworzyć niezawodny produkt wysokiej jakości. Boja Restube ma niewielkie wymiary i nie krępuje ruchów, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa. W razie wystąpienia sytuacji awaryjnej może ocalić Twoje zdrowie lub życie! W sytuacji zagrożenia wystarczy dynamicznie pociągnąć za uchwyt, a zintegrowany nabój CO² w sekundę napełni bojkę. Odpowiednio przytrzymana bojka pozwoli Ci unosić się nad powierzchnią wody. Skorzystaj z oferty Proboarder i wybierz bojkę Restube.