Wczytuję dane...

Aquatone

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Aquatone to młoda marka, która oferuje pompowane deski SUP i wiosła SUP naprawdę przyzwoitej jakości. Można liczyć na przystępne ceny i bardzo dobrą jakość produktów. Co ciekawe, design produktów marki Aquatone jest inspirowany naturą i morzem. Czym cechuje się producent?

Deski i wiosła SUP

Deski SUP Aquatone są bardzo chętnie wybierane przez klientów. Za sukcesem marki stoi znany producentów desek dwukomorowych - Aztron. Doświadczenie producenta sprawiło, że oferowane produkty są dobrej jakości i w umiarkowanych cenach. Kolekcja desek sup Aquatone skłąda się z linii paddleboardów o charakterystyce allround dostępnych w popularnych rozmiarach: 10', 10'6", 11' oraz 12'. W kolekcji są też dobrze oceniane deski typu touring wykonane w technologii zgrzewanej. Wiosła SUP Aquatone są oferowane w wielu wariantach materiałowych / wagowych i w wielu ciekawych kolorach. W ofercie można znaleźć wiosła wykonane z włókna szklanego, z połączenia włókna szklanego z carbonem a także wiosła carbonowe. Miłośnicy paddlowania w wersji siedzącej znajdą wiosło sup 2w1. 

Poza sprzętem podstawowym Aquatone oferuje również akcesoria do desek sup takie jak leashe, pompki, stateczniki.

Bez względu na to, czy dopiero uczymy się korzystania z desek, czy mamy już doświadczenie, warto mieć na uwadze markę Aquatone. Wypad nad morze z produktami tej marki staje się czystą przyjemnością. Dzięki cenionej marce można stosować wiosła na stojąco lub też pływać w kajaku.