Wczytuję dane...

JP Australia

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    JP-Australia to marka której nazwa wywodzi się od inicjałów jej założyciela. Jason Polakow (JP) z Australii to legenda windsurfingu na wielkich falach. To dwukrotny zdobywca tytułu mistrza świata Wave World Champion, który znany był z szybkości, mocy i stylu w jakim zdobywał największe fale. Swoje doświadczenia z bycia profesjonalistą i mistrzem w swoim fachu postanowił przenieść na produkcję profesjonalnego sprzętu. Marka JP-Australia została założona wiosną 1997 roku. Początkowo postrzegana jako bardzo corowa i niszowa marka oferująca deski do freestyleu windsurfingowego. Dzisiaj JP-Australia to firma która nadal oferuje całe spektrum desek windsurfingowych ale również mocno działa na rynku desek sup czy coraz bardziej popularnego foilingu.

    JP-Australia deski sup

    Deski sup JP-Australia które możecie zakupić w naszym sklepie to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania, materiały premium oraz zaawansowane technologie. To wszystko przekłada się na bardzo dobry produkt finalny. Oferta desek JP-Australia to dwa segmenty. Pierwszy to profesjonalne deski sztywne, które nierzadko można widzieć na pucharach świata w konkurencja sprintu na deskach sup czy technicallu. To bardzo dobrze wykonane deski o przemyślanej geometrii. Nie bez znaczenia jest bardzo duże doświadczenie w produkcji desek windsurfingowych które są wykonywane w podobnej technologii. Drugi segment tworzą pompowane deski sup o różnym przeznaczeniu. Deski JP-Australia wyróżniają się trwałością i sztywnością konstrukcji. Trwałość w dużej mierze wynika z stosowania technologii zgrzewania burt która sprawia że deski są w pełni szczelne a tym samym nie sprawiają problemów podczas eksploatowania. JP-Australia oferuje pompowane deski sup w trzech różnych liniach konstrukcyjnych i technologicznych o przeznaczeniu allround, touring oraz race.

    JP-Australia wiosła sup

    Wiosła sup JP-Australia to całkiem duża oferta zaczynając od tych podstawowych aluminiowych a kończąc na wiosłach carbonowych dla profesjonalistów. Każde wiosło z oferty JP-Australia dostępne jest w wersji jedno, dwu lub trzyczęściowej. Niemal każde wiosło jest też dostępne z piórem dostępnym w trzech rozmiarach. Wszystko po to aby dać duży wybór klientowi i pozwolić mu na wybranie produktu który będzie spełniał jego oczekiwania i potrzeby. Wybierając wiosło czy deskę sup JP-Australia możesz mieć pewność do wysokiej jakości wykonania.