Wczytuję dane...

Plecaki snowboardowe

Kolejność:
Wyświetl po produktów
Plecak na snowboard to świetne wyposażenie dodatkowe każdego snowboardzisty! To tam może on bez przeszkód spakować najpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą mu się podczas jazdy na desce. Można tam m.in schować gogle snowboardowe, rękawice, dokumenty, telefon, sprzęt lawinowy a nawet kask!

Uchwyt do przypięcia deski!

Plecaki snowboardowe zostały stworzone specjalnie z myślą o tym sporcie! Ich podstawową funkcjonalnością która wyróżnia je na tle innych plecaków są specjalne uchwyty, dzięki którym można przypiąć deskę snowboardową w pionie lub w poziome. Pozwala to na swobodne przemieszczanie się za deską poza trasą zjazdu. Ponadto świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które preferują bardziej ekstremalne wypady poza trasy. Tego rodzaju plecak to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika freerajdu.

Plecaki snowboardowe Dakine

Plecaki snowboardowe Dakine, które można zakupić w naszym sklepie, charakteryzują się różnorodną pojemnością i rozmiarem ale to co łączy wszystkie modele to bardzo dobre wykonanie i trwałość. Można zdecydować się na plecak smukły jak np. Dakine Heli Pack który ma niewielką pojemność, ale w którym świetnie się jeździ. Ten model plecaka nie krępuje ruchów i jest wygodny w użytkowaniu także poza stokiem. W ofercie znajdują się także plecaki większe, które zmieszczą wiele przydatnych akcesoriów, mniejszych oraz większych. Plecaki snowboardowe posiadają kilka przegródek, które umożliwiają trzymanie gogli czy sprzętu lawinowego jak sonda i łopata. Co istotne, plecaki na snowboard zostały wyposażone w usztywniane plecy, co znacząco podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa wygodę snowboardzisty podczas jazdy.