Wczytuję dane...

Starboard

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Starboard to bez wątpienia lider wśród producentów desek sup i nie chodzi tu o ilość sprzedawanych desek bo może ona nie być tak duża jak u producentów zajmujących się masową produkcją i sprzedażą. Starboard to przede wszystkim lider technologiczny. To firma która opracowuje i wdraża własne pomysły i technologie wyznaczając przy tym trendy i kierunek rozwoju padleboardingu. Starboard to marka którą próbują naśladować inni producenci. Firma została założona w 1994 roku przez Sveina Rassmussena z Norwegii, który był świetnym windsurferem i potrafił przekuć swoje umiejętności i doświadczenie zbudowanie własnej marki, rozpoznawalnej na całym świecie. Starboard oprócz tego że wdraża innowacyjne technologie to jeszcze przy tym dba o nasz klimat. Współpracują z wieloma organizacjami ekologicznymi, wykorzystują do produkcji materiały pochodzące z recyklingu i starają się aby ich produkcja była jak najmniej obciążająca środowisko.

Deska sup Starboard

Deski sup Starboard są najchętniej wybierane przez zawodowców i ambitnych amatorów którym zależy na jak najlepszych osiągach. Na deskach Starboarda pływają czołowi zawodnicy w konkurencjach sup na całym świecie. Nie ma tutaj przypadku. Ogromne doświadczenie w produkcji najlepszych desek windsurfingowych pozwoliło na opracowanie wyścigowych desek sup do zwyciężania. Starboard w swojej ofercie ma także pompowane deski sup których wysoka jakość wykonania i innowacyjne technologie sprawiają że to absolutny top. Inni producenci próbują naśladować innowacje wprowdzane przez Starboarda.

Wiosło Sup Starboard

W ofercie marki starboard jest też duży wybór wioseł sup. Kolekcja składa się z wioseł trzyczęściowych, dwuczęściowych oraz jednoczęściowych. Oczywiście jak przystało na renomowanego producenta klient ma możliwość wyboru rozmiaru pióra wiosła tak aby dopasować je do swoich potrzeb i możliwości. W kolekcji można znaleźć bardzo dobrej jakości wiosła z włókna szklanego dla początkujących i pływających rekreacyjnie oraz wiosła carbonowe dla ambitnych amatorów i profesjonalistów. Wiosła oferowane są konstrukcji Enduro oraz Tiki.