Wczytuję dane...

Dakine

Kolejność:
Wyświetl po produktów

  DAKINE to znana i ceniona marka wywodząca się z surferskiego kimatu co bardzo często widać na oferowanych produktach. Oferta marki Dakine jest bardzo szeroka i jest to w sumie kilkaset produktów z różnych dziedzin sportu czy lifestylu. Ofertę można podzielić na cztery grupy produktowe: SNOW, SURF, BIKE oraz TRAVEL.

  Rękawice, plecaki i pokrowce snowboardowe Dakine

  W grupie SNOW znajdziemy asortyment związany ze sportami zimowymi a w szczególności z narciarstwem i snowboardem. Znajdziecie tutaj między innymi plecaki snowboardowe z możliwością przypięcia deski czy nart, plecaki lawinowe, pokrowce snowboardowe, rękawice zimowe z GORE-TEX, czapki, bandany, akcesoria serwisowe (smary, cykliny, szczotki), a także kurtki i spodnie. Wszystkie produkty są bardzo przemyślane, a to wynika też z faktu że są projektowane przez ludzi związanych ze sportami zimowymi, które doskonale wiedzą co jest ważne i co jest im potrzebne. Dakine od początku działalności stawia na najwyższą jakość stąd starannie wybiera materiały oraz fabryki z którymi współpracuje.

  Trapezy kitesurfingowe, leashe i odzież dla surferów

  W kategorii SURF znajdziemy duży wybór akcesoriów z wiązanych ze sportami wodnymi jak surfing, windsurfing, kitesurfing oraz sup surfing. Najważniejszymi produktami z tej grupy są trapezy kitesurfingowe, kamizelki, lycry, boardshorty, leashe, pokrowce, pady surfingowe. Sporty wodne zapoczątkowały pomysł na powstanie firmy i to cały czas bardzo ważna działka w kolekcji tego producenta.

  Plecaki rowerowe i odzież Dakine

  Linia BIKE to przede wszystkim techniczne plecaki rowerowe, rękawiczki, koszulki, spodenki oraz ochraniacze. Całość oferty jest ukierunkowana na kolarstwo grawitacyjne czyli downhill. W kategorii TRAVEL znajdziecie bardzo duży wybór plecaków, walizek, toreb podróżnych, kosmetyczek, portfeli i innych gadżetów przydatnych podczas podróży oraz w życiu codziennym. To co wyróżnia markę DAKINE to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania, wysokiej jakości materiały oraz świetny dizajn.