Wczytuję dane...

Gladiator

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Gladiator Sup

Gladiator to marka należąca do BS-Marine Ltd. która od 2009 roku zajmuje się produkcją pompowanych łodzi typu RIB oraz pontonów. Dzięki dbałości o szczegóły i bezkompromisowemu dążeniu do tworzenia łodzi najwyższej jakości firma zyskała uznanie wśród klientów. Zdobyte doświadczenia pozwoliły na płynne przejście do produkcji pompowanych desek sup i stworzeniu marki Gladiator. Gladiator jest znany na całym świecie z wysokiej jakości produktów premium w przystępnej cenie.

Gladiator produkuje nadmuchiwane paddleboardy z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i technologii które są stosowane przez największe i najbardziej znane marki desek Sup. W porównaniu do innych marek premium deski Gladiator są tańsze? Dlaczego ? Gladiator to marka która ma własną fabrykę, dzięki czemu ceny pozostają niższe, zanim dotrą do sprzedawcy. 

Deski sup Gladiator

Kolekcja desek sup Gladiator składa się z trzech linii produktowych Origin, Pro, Elite, których wspólnym mianownikiem jest oczywiście wysoka jakość materiałów i wykonania, a także zaawansowana technologia. Począwszy od serii Origin mamy do dyspozycji deski wykonane w technologii MSL czyli termicznego zgrzewania dwóch warstw PVC. Deska wykonana w tej technologii charakteryzuje się wysoką sztywnością i niższą wagą w porównaniu do technologii klejonej. Na uwagę zasługują też akcesoria dołączone do zestawu z deską. Wszystkie elementy są wykonane z naprawdę bardzo dobrych materiałów. Dla przykładu wiosło dołączone do zestawu Origin posiada drążek wykonany z włókna szklanego. Większość producentów przy takim poziomie cenowym produktu dołącza podstawowe wiosło aluminiowe. Plecak Gladiator to nie zwykłą cienka "szmatka" a solidny materiał który dodatkowo posiada podszewkę z  materiału który można łatwo czyścić. 

Deski sup Gladiator PRO


Deski Gladiator w serii PRO to ta sama technologia wykonania co Origin z tą różnicą że mamy dodatkową warstwe na burtach. Dzięki temu deska charakteryzuje się nieco większą sztywnością. Większa różnica jest w akcesoriach. Po pierwsze mamy tutaj wiosło z drążkiem z carbonu! Po drugie plecak w tym modelu posiada fajne duże kółka! Po trzecie pompka jest wydajniejsza, wzmacniana aluminiowym stelażem i ma odkręcane rączki i składane stopki.

Deski Gladiator Elite


Deski Gladiator Elite wykonywane są przy użyciu najlepszej dostępnej technologii czyli Woven Drop-stitch, w której rdzeń jest tkany a włókna ułożone są na krzyż pod kątem. Dzięki temu włókien może być mniej, deska ma większą sztywność skrętną i jest jeszcze przy tym wyraźnie lżejsza. Do zestawu Gladiator Elite dokładane jest 3-częściowe wiosło w 100% z carbonu! Bardzo lekkie! Pompka i torba są takie jak w serii PRO. Statecznik w serii Elite wykonany z włókna szklanego w technologii plastra miodu. Bardzo sztywny i wytrzymały.

W każdej linii produktowej Gladiatora dostępna jest duża gama rozmiarów desek co pozwala niemal każdemu dopasować deskę idealnie pod swoje parametry i wymagania. Do wyboru są deski allroundowe 10'6 i 10'8, pełna gama desek sup touringowych zaczynając od mniejszych 11'2 a kończąc na 12'6. Są też deski race o długości 14' i kilku szerokościach. Osoby lżejsze i kobiety mają do wyboru duży wybór desek o grubości 12cm co pozwala na odpowiednie zanurzenie deski i cieszenie się optymalnymi parametrami deski. Gladiator w ofercie ma też deski dla dzieci - od tych najmłodszych aż po juniorów którzy już zaczynają na poważnie trenować wiosłowanie na desce sup.