Wczytuję dane...

Szyby do gogli

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Gogle snowboardowe to jedna z tych rzeczy bez której ciężko się tak naprawdę obejść. Przydają się w zasadzie w każdych warunkach bo kiedy śnieg nie pada i słońce nie świeci to jest jeszcze wiatr czy samo powietrze które przy większych prędkościach powoduje załzawienie oczu. Nie jest to komfortowa sytuacja, a czasami może być to niebezpieczne. Aby gogle był w pełni funkcjonalne i przydatne w każdych warunkach to ważne aby miały możliwość wymiany szybki.

Szyba wymienna do gogli

Nie ma gogli z jedną uniwersalną szybką która sprawdzi się optymalnie w każdych warunkach. Inna szyba jest do jazdy w słoneczne dni, inna do jazdy w pochmurne dni a jeszcze inna będzie najlepsza do jazdy wieczornej przy sztucznym oświetleniu. Oczywiście trudno sobie wyobrazić sytuacje aby posiadać trzy lub cztery wymienne szybki do gogli ale dwie to tak naprawdę takie minimum. Pierwsza szyba to taka do jazdy w słoneczne dni czyli zazwyczaj szyba CAT3. Druga szyba wymienna którą warto mieć to szybka na pochmurne dni. Najlepiej jasno żółta, jasno zielona lub różowa CAT1. Gogle z dwoma szybkami to optymalne rozwiązanie które sprawdzi się w większości warunków w jakich przyjdzie nam jeździć. 

W ofercie Proboarder znajdziecie szyby wymienne do gogli Born On Board, Dragon, Tripout, Pathron. W ofercie szybki żółte, przeźroczyste (clear) oraz szybki lustrzane o różnej przepuszczalności światła.