Wczytuję dane...

Okulary przeciwsłoneczne

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    Okulary przeciwsłoneczne to akcesorium, które sprawdza się w różnych rodzajach aktywności fizycznej. Osłaniają oczy w trakcie biegania, kitesurfingu, wakeboardingu, windsurfingu i każdej dziedziny sportu, którą uprawiamy na świeżym powietrzu. Ostre słońce może sprawić dyskomfort i niekorzystnie wpływać na wzrok - wtedy przydadzą się dobre okulary słoneczne.

    Okulary Neon - sprawdzona marka

    W asortymencie Proboarder znajdziesz przeciwsłoneczne okulary Neon. Marka ta oferuje bogaty wybór okularów w różnych kolorach. Możesz wybrać model o różnym stopniu przepuszczalności i filtrach UV. Możesz zdecydować się na dany model zależnie od tego, jak długo przebywasz w pełnym słońcu i jak bardzo jesteś wyeksponowany na jego promienie. Postaw na komfort widzenia i wybierz okulary Neon!

    Okulary Neon - bogaty wybór modeli

    Oferta Proboarder to ogromny wybór najbardziej odjechanych okularów przeciwsłonecznych, jakie kiedykolwiek widziałeś i spotkałeś! Okulary przeciwsłoneczne NEON charakteryzują się świetnym designem i wysoką jakością wykonania. Duży wybór modeli o różnych kształtach oprawek i jeszcze większy wybór kolorów sprawi, że każdy na pewno znajdzie przynajmniej kilka par dla siebie. Nie miałeś okazji zobaczyć okularów marki Neon na żywo? Nawet zdjęcia nie oddają tego, jak świetnie wyglądają okulary przeciwsłoneczne Neon! W asortymencie Proboarder znajdziesz okulary przeciwsłoneczne męskie i damskie. Wybierając okulary przeciwsłoneczne Neon stawiasz na oryginalny wygląd i skuteczną ochronę oczu przed ostrym słońcem. Skorzystaj z naszej oferty!