Wczytuję dane...

Snowboard

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  dobór deski snowboardowej
  dobór wiązań snowboardowych

  Sklep snowboardowy proboarder.pl

  Od samego początku istnienia sklepu proboarder.pl sprzęt snowboardowy stanowi główną część oferty. Tak było w 2010 roku kiedy otwarliśmy sklep i tak jest do dzisiaj. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była skierowana do szerokiego grona miłośników jazdy na snowboardzie na każdym poziomie zaawansowania. Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę jazdy na desce czy jeździsz już 15 lat - w naszym sklepie znajdziesz sprzęt na miarę swoich potrzeb i możliwości. Oferujemy deski takich producentów jak Capita, Pathron, Rome, Bataleon, Raven, DWD, K2. Do desek mamy także duży wybór wiązań snowboardowych takich firm jak Union Bindings, Flux, Raven, Rome, SP, czy FIX. Do kompletu dobierzecie także buty snowboardowe takich firm jak Northwave, ThirtyTwo, Ride Snowboards oraz Raven.

  Niezbędne wyposażenie snowboardera

  Poza bazowym sprzętem (deska + wiązania + buty) bez którego nie byłoby snowboardingu mamy w ofercie też odzież oraz wszelkie akcesoria przydatne na stoku i poza nim. Aby jazda na desce była bezpieczniejsza możecie się zaopatrzyć w wszelkiej maści ochraniacze marki Demon, X-Factor, KRK oraz kaski zimowe Bern, K2, Roxy i Quiksilver. Ochronę oczu zapewniają gogle bez których jazda jest mało komfortowa, a czasami wręcz niemożliwa. Oferta gogli w naszym sklepie jest naprawdę duża i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mamy gogle Electric, Dragon, Tripout, Born On Board oraz NEON. W sklepie snowboardowym proboarder.pl znajdziecie także duży wybór rękawic snowboardowych Dakine. Mamy rękawice cienkie, grube, dwu-palczaste oraz pięciopalczaste. Do wyboru, do koloru.

  Dodatkowe wyposażenie snowboardowe

  Jeśli dorobiliśmy się własnego sprzętu to warto go przechowywać w odpowiednim miejscu i w odpowiednich warunkach. Tutaj pomocne i przydatne są pokrowce. W ofercie sklepu znajdziecie pokrowce snowboardowe Dakine dostępne w wielu wariantach, rozmiarach i kolorach. Własny sprzęt snowboardowy wymaga także regularnej konserwacji. Jeśli nie planujemy za każdym razem oddawać deski do serwisu to warto się zaopatrzyć w akcesoria serwisowe jak smar, ostrzałka do krawędzi, cyklina, żelazko czy wkrętak. To wszystko i wiele innych rzeczy znajdziecie w snowboard sklepie.