Wczytuję dane...

Aztron

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    Aztron Sports to młoda marka wywodząca się z Chin, która mocnym akcentem zadebiutowała kilka lat temu na rynku desek SUP. W ofercie tego producenta znajdziemy deski twarde, pompowane oraz wiosła do paddleboardingu. To co wyróżnia tą markę na tle konkurencji to przede wszystkim stawianie na innowacyjne rozwiązania zaczerpnięte od najlepszych w branży oraz nowoczesny park maszynowy który jest w stanie sprostać technologicznym nowinkom. Rok 2019 pokazał że Aztron będzie twardym graczem na rynku pompowanych desek sup. Jako jedyna marka wprowadziła do swojej kolekcji tylko i wyłącznie deski wykonane w technologii dwukomorowej (double chamber).

    Dwukomorowe deski sup Aztron

    Technologia dwukomorowych desek sup została zaprezentowana przez firmę Starboard, która jako pierwsza wypuściła na rynek taką deskę. Długo nie trzeba było czekać i Aztron pochwalił się całą gamą desek dwukomorowych. Technologia dwukomorowa pozwala na uzyskanie sztywniejszej konstrukcji deski oraz zwiększa bezpieczeństwo na wodzie. Komora wewnętrzna posiada wystarczającą wyporność aby pozwoliła w razie uszkodzenia komory głównej na bezpieczne dopłynięcie do brzegu. Jeśli cenisz sobie dizajn to z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok tych desek. Użyty do produkcji materiał PVC posiada printy które zdecydowanie odróżniają te deski na tle innych.

    kompaktowa deska SUP Aztron

    Technologia Double Chamber to nie wszystko czym Aztron chce zdobyć rynek. W kolekcji pompowanych desek sup na sezon 2020 pojawi się deska składana, a nie zwijana. Dzięki temu możliwe będzie zapakowanie deski do plecaka o niemal połowę mniejszego niż ma to miejsce przy desce zwijanej. Oczywiście rozwiązanie to zostało podejrzane u kolejnego giganta z branży - Red Paddle Co. Jak widzisz Aztron to młoda i dynamiczna firma która stawia na innowacyjne rozwiązania, a przy tym oferuje swój produkt w dużo lepszej cenie.