Wczytuję dane...

Northwave

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Marka Northwave to zaufany producent artykułów i elementów wyposażenia przeznaczonych dla kolarzy, snowboarderów i innych sportowców. Powstała z pasji do sportu i chęci dostarczenia zawodowym sportowcom i pasjonatom sportu jak najlepszych produktów. Przez lata działalności marka Northwave zyskała dobrą pozycję i rozpoznawalność wśród klientów. Zapraszamy do wyboru butów snowboardowych Northwave i innych produktów marki z oferty sklepu Proboarder.

Buty Northwave – włoskie buty snowboardowe

Marka Northwave powstała w 1993 roku we Włoszech – to wtedy wypuścili na rynek swoje pierwsze buty, przeznaczone dla kolarzy. Przez lata postanowili poszerzać swoją ofertę, by proponować artykuły wysokiej jakości jak największemu gronu odbiorców. W latach 90. ich produkty dla kolarzy były używane przez uczestniczki Olimpiady i kolarzy biorących udział w najważniejszych zawodach dziedziny. Elementy ubioru i produkty marki Northwave pojawiały się na igrzyskach olimpijskich w Atenach, podczas zawodów Milan-Sanremo czy Tour de France. Northwave dostarcza sportowcom dokładnie to, co spełnia ich wymagania i pozwala na komfortowe i pewne poruszanie się w trakcie uprawiania ukochanej dziedziny.

Snowboardowe buty Northwave

Na pewnym etapie rozwoju marki, Northwave postanowiło poszerzać swoją ofertę o buty dla snowboarderów. Chcieli zaoferować artykuły wysokiej jakości również pasjonatom sportów zimowych. Buty Northwave gwarantują stabilność kostki, komfort poruszania się i bezpieczeństwo podczas aktywności. Gumowe części ochronne i nowoczesny system wiązań pozwala na szybkie a jednocześnie dokładne zakładanie buta. W asortymencie sklepu internetowego Proboarder znajdziesz zarówno buty snowboardowe Northwave damskie, jak i buty męskie. Oferowane przez nas buty Northwave to snowboardowe buty o różnorakiej sztywności i lekkości, dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie buty, które spełnią wszystkie Twoje wymagania i sprostają Twoim potrzebom. Dzięki renomie marki Northwave możesz mieć pewność, że wybierasz buty odporne na wpływ czynników zewnętrznych i wykonane z trwałych materiałów. Skorzystaj z naszej oferty butów Northwave!