Wczytuję dane...

Jetpilot

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Jetpilot - kamizelki wakeboardowe najwyższej jakości

Jetpilot to amerykańska firma produkująca kamizelki asekuracyjne i ochronne do wakeboardingu oraz pianki neoprenowe. Kamizelki wakeboardowe Jetpilot charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Kamizelki na skuter wodny od Jetpilot są wyjątkowo lekkie i świetnie dopasowują się do sylwetki, zapewniając swobodę ruchów, wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każda kamizelka pełni funkcje ochronne, a większość ma też atest ISO 50N . Kamizelki od Jetpilot spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pianka inna niż wszystkie

Firma Jetpilot ma w swojej ofercie także zaawansowane technologicznie pianki na skuter wodny, wykonane z niezwykle elastycznego neoprenu, z nieprzemakalnymi szwami i oddychającą konstrukcją. Pianki na skuter wodny mają dwuczęściową konstrukcję i składają się z pianki bez rękawów typu long john oraz bluzy neoprenowej zapinanej na suwak. Takie rozwiązanie pozwala na dużą swobodę ruchu i pełen komfort w różnych warunkach pogodowych.

Jetpilot dla dzieci i młodzieży

Jetpilot ma w swojej ofercie także wysokiej jakości pompowane zabawki do holowania za skuterem wodnym bądź łodzią. Każda zabawka jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów i posiada mocne pasy do holowania, które zapobiegają nurkowaniu przodu. Pływadła Jetpilot dostępne są w różnych wariantach - dla 2, 3, 4 osób.