Wczytuję dane...

Wing Foiling

Istnieją sporty wodne, gdzie pływanie możliwe jest na każdym akwenie. Jest nim wing foiling, który łączy w sobie elementy windsurfingu, kitesurfingu i foilboardingu, co stanowi świetną alternatywę na bezwietrzne dni. Jego niezbędnym elementem jest foilboarding, czyli hydroskrzydło (HS) i specjalna deska wingfoil, które znajdziesz w tej kategorii. To cały sprzęt, niezbędny do uprawiania jednej z najszybciej rozwijającej się dyscypliny sportów wodnych. Jeśli szukasz nowych doznań, to dobrze trafiłeś - niezależnie od stopnia Twojego doświadczenia.

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    Deski wingfoil i hydroskrzydła

    Podstawą wing foilingudeski wingfoil, czyli modele przystosowane do pływania z foilem (hydroskrzydłem). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są sztywne i wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Ich powierzchnia cechuje się właściwościami antypoślizgowymi i przyjemnością w dotyku. Oferowane przez nas deski wingfoil dostępne są w różnych wariantach, dlatego mogą różnić się wagą, wypornością, długością, szerokością, wysokością i obciążeniem.

    Chcąc uprawiać wing foiling należy zaopatrzyć się w nie tylko na deski wingfoil, ale też w hydroskrzydła (foilboarding), które umożliwiają pływanie nawet przy zróżnicowanych warunkach pogodowych. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze modele pompowane, które są najczęściej wybierane przez osoby początkujące i hobbystów, ponieważ nieco trudniej wykonuje się na nich dynamiczne zwroty i skoki - są zatem idealne dla spokojniejszych osób. Ich największą zaletą jest kompaktowy rozmiar, co umożliwia zapakowanie sprzętu do torby lub plecaka i szybsze napompowanie.

    Sprzęt sprawdzonych producentów

    Dzięki łatwości użytkowania, mobilności sprzętu i przyjemności, jaką dostarcza, Wing Foiling staje się coraz bardziej popularny. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nauka staje się o wiele prostsza, o co regularnie dbają producenci, tacy jak Airush, Aztron, Gaastra czy Unifiber, których deski wingfoil i hydroskrzydła sprzedajemy w naszym sklepie. Zapraszamy Cię do zakupów, a także do zapoznania się z dokładną specyfikacją widocznych produktów.