Wczytuję dane...

Deeluxe

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Buty snowboardowe Deeluxe

Deeluxe to jedna z najstarszych firm snowboardowych specjalizująca się w produkcji butów. Ten austriacki producent swoje doświadczenie zdobywał w produkcji specjalistycznego obuwia wysokogórskiego. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie wytrzymałych i solidnych butów snowboardowych które są też niezwykle wygodne.

Buty Deeluxe - trwałe i komfortowe

Buty snowboardowe Deeluxe znane są z wysokiego komfortu noszenia. Niezależnie od tego czy wybierzesz podstawowy but w kolekcji czy wysoki model to zawsze będziesz mógł liczyć na duża wygodę. We wszystkich butach stosowane są termoformowalne buty wewnętrzne które po wygrzaniu pozwalają na idealne dopasowanie do kształtu stopy. Buty Deeluxe dobrze leżą niemal na każdej stopie bez względu na to czy masz wyższe podbicie czy trochę szerszą stopę.

Jeśli chodzi o sposoby sznurowania butów to Deeluxe oferuje wszystkie warianty które są dostępne na rynku. Popularny przez ostatnie lata system szybkiego sznurowania SCL oparty na zaciąganiu linek jest skuteczny i prosty w obsłudze. BOA to rozwiązanie które w ostatnich latach jest bardzo popularne więc Deeluxe też to stosuje części butów snowboardowych. Do wyboru są modele z pojedynczym BOA jak i z podwójnym systemem BOA. Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań są też buty sznurowane wspomagane systemem BOA.