Wczytuję dane...

Union

Kolejność:
Wyświetl po produktów

    UNION to jeden z czołowych producentów wiązań snowboardowych, którego produkty znane są z wysokiej jakości wykonania, innowacyjności, świetnego designu. Oferta jest szeroka i skonstruowana w ten sposób, aby każdy mógł dobrać idealne wiązania dopasowane do swoich potrzeb, preferowanego stylu i umiejętności.  Pod wieloma względami wiązania snowboardowe Union są wyjątkowe. Po pierwsze produkty są tworzone we współpracy z najlepszymi snowboardzistami na świecie. Z sezonu na sezon produkty są ulepszane poprzez stosowanie nowych materiałów, ulepszonych pasków, pompek itd. Jakość wiązań Union potwierdza również dożywotnia gwarancja na podstawę oraz na piętkę wiązania!

    Męskie wiązania snowboardowe Union

    Męskie wiązania Union są projektowane z myślą o potrzebach snowboardzistów. W teamie UNION jeżdżą najbardziej rozpoznawalne gwiazdy snowboardowe jak chociażby Travis Rice, który ma swój wkład w produkowane wiązania. To właśnie doświadczenie zawodowych snowboardzistów sprawia, że marka Union może wykorzystywać bogatą wiedzę i łączyć ją z innowacją technologiczną. Męska kolekcja wiązań jest mocno rozbudowana. Można ją podzielić na wiązania o charakterze Allmountain czyli takie które sprawdzą się w każdym terenie oraz wiązania zorientowane bardziej freestylowo. W pierwszej grupie wiązań znajdziemy takie pozycje jak najbardziej popularny i dostępny od początku działalności Union Force. Inne modele to Atlas, Atlas PRO, STR. Do modeli wiązań freestylowych należą Ultra, Strata oraz bardzo lekkie Union Flite Pro. Wszystkie modele co roku dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych.

    Damskie i juniorskie wiązania Union

    W asortymencie Proboarder znajdziesz także damskie wiązania snowboardowe z kolekcji Union. Dziewczyny mogą liczyć na duży wybór wiązań w różnych ciekawych kolorach. Damskie wiązania to Union Trilogy który jest odpowiednikiem modelu Force, Juliet, Rosa, Legacy oraz Ultra w wersji damskiej. Union nie zapomina też o najmłodszych. W kolekcji są też wiązania snowboardowe dla dzieci i młodzieży, które są konstruowane z wykorzystaniem tych samych technologii i materiałów co wiązania dla dorosłych. Dzięki temu dzieciaki mogą rozwijać swoje umiejętności z bezpiecznym sprzętem. Dziecięce modele wiązań Union to : Cadet PRO, Cadet oraz Cades XS.