Wczytuję dane...

Union

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

UNION to jeden z czołowych producentów wiązań snowboardowych, którego produkty znane są z wysokiej jakości wykonania, innowacyjności, świetnego designu. Oferta jest szeroka i skonstruowana w ten sposób, aby każdy mógł dobrać idealne wiązania dopasowane do swoich potrzeb, preferowanego stylu i umiejętności.  

Sprawdzone wiązania Union

Wiązania Union są projektowane z myślą o potrzebach snowboardzistów. W teamie UNION jeżdżą najbardziej rozpoznawalne gwiazdy snowboardowe jak chociażby Travis Rice, który ma swój wkład w produkowane wiązania. To właśnie doświadczenie zawodowych snowboardzistów sprawia, że marka Union może wykorzystywać bogatą wiedzę i łączyć ją z innowacją technologiczną.

Wysoka jakość wiązań Union

Union daje dożywotnią gwarancję na płyty w swoich wiązaniach, co tylko potwierdza najwyższą jakość. W asortymencie Proboarder znajdziesz wiązania w różnych modelach marki Union. Dzięki nim zapomnisz o dyskomforcie i braku wygody – wiązania Union pozwalają na bezproblemową i sprawną jazdę, a także pomagają w utrzymaniu odpowiedniej stabilności. Wybierz wiązania marki Union z oferty Proboarder!