Wczytuję dane...

K2

Kolejność:
Wyświetl po produktów

K2 to renomowana marka narciarska i snowboardowa która powstała w 1962 roku w stanie Waszyngton. Początki działalności firmy związane były z produkcją sprzętu narciarskiego. Na tym polu firma świetnie sobie radziła i z roku na rok zdobywała coraz zaufanie wśród miłośników jazdy na nartach. Zdobyte doświadczenie w branży narciarskiej oraz szybko rosnący wzrost zainteresowania snowboardingiem przyczynił się do tego że w 1987 roku powstała odrębna marka K2 Snowboarding. Od tego czasu minęło już ponad 30 lat, a K2 wypracowało sobie bardzo mocną pozycję na rynku producentów sprzętu snowboardowego. Swoją pozycję zawdzięczają nieustannej pracy i udoskonalaniu oferowanych produktów.

Deski i wiązania snowboardowe K2

W ofercie K2 Snowboarding znajdziemy wysokiej jakości sprzęt do uprawiania snowboardingu na każdym poziomie zaawansowania. Linia desek snowboardowych jest zaprojektowana tak aby każdy bez względu na poziom umiejętności czy preferowany styl jazdy znalazł coś dla siebie. W ofercie są deski snowbardowe allmountain, freestyle, freeride, a także splitboardy. Oczywiście w każdej z tych kategorii znajdziemy deski dla mężczyzn oraz dedykowane modele dla kobiet. K2 nie zapomniało też o najmłodszych adeptach snowboardu. Dla dzieci dostępne są dedykowane zestawy snowboardowe składające się z deski z wiązaniami oraz butami. Deski K2 produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Firma mocno stawia na innowacje i w zasadzie co roku wprowadza coś nowego do swoich produktów. Wiązania snowboardowe K2 to również mocny produkt na rynku. W szczególności na uwagę zasługują wiązania z systemem Chinch, które pozwalają na zapinanie butów w sposób tradycyjny (wolniejszy) oraz poprzez odchylenie łyżki do tyłu (szybszy). To wygodne rozwiązanie które daje Ci wybór w zależności od sytuacji i warunków w terenie.

Buty snowboardowe K2 - jakość na pierwszym miejscu

Bardzo mocnym produktem w snowboardowej ofercie K2 są buty. Tutaj nie ma miejsca na żadne kompromisy i wszystkie modele butów są wykonane z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu najlepszych dostępnych technologii. Duża grupę butów snowboardowych stanowią buty z systemem BOA. Flagowym butem z podwójnym BOA jest K2 Maysis - but dla wymagających riderów, który pozwala na świetne czucie deski i na bardzo precyzyjne ustawienie trzymania stopy. Standardem w butach K2 jest termoformowalny but wewnętrzny wykonany z pianki Intuition. Pianka ta po wygrzaniu w specjalnym piecyku pozwala na idealne dopasowanie buta do kształtu stopy.

Uzupełnieniem oferty sprzętu snowboardowego K2 są kaski, które od lat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Do wyboru jest kilka modeli kasków damskich i męskich oferowanych w wielu kolorach. Dużą popularnością cieszy się kask K2 Phase Pro, który jest bardzo estetycznie wykonany oraz posiada wbudowany system audio.