Wczytuję dane...

Jet ski

W sklepie Proboarder znajdziesz wszystko, co niezbędne do uprawiania rekreacji i sportu na wodzie. Podstawowym elementem wyposażenia jest wytrzymała odzież na skuter wodny (Jet Ski), w której skład wchodzą lekkie i wygodne kamizelki asekuracyjne i ochronne, zapewniające odpowiednią wyporność i odprowadzanie wody, a także antypoślizgowe, solidne buty neoprenowe. W ofercie mamy również komplety składające się z pianki neoprenowej - elastycznego materiału, ściśle przylegającego do ciała bez ograniczenia ruchów użytkownika.

Kolejność:
Wyświetl po produktów

  Praktyczne akcesoria do skutera wodnego - zabawa na wyciągnięcie ręki

  Czas spędzony na Jet Ski ma być nie tylko bezpieczny i komfortowy, ale również ekscytujący. Dlatego oprócz odzieży, proponujemy też praktyczne akcesoria do skutera wodnego. Niezwykle popularne są pompowane pływadła, które można bezpiecznie holować za pojazdem przy pomocy specjalnych pasów. Z zabawki może korzystać jednocześnie nawet kilka osób, co gwarantuje wiele godzin niezapomnianej zabawy. Do holowania polecamy użyć długich, solidnych linek, które też sprzedajemy.

  Odzież na skuter wodny - dla dorosłych i dzieci

  Jet Ski to świetna zabawa dla całej rodziny. Profesjonalną odzież na skuter wodny mamy w wersjach dla dorosłych i dzieci, a także w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Z kolei akcesoria w formie pływadeł wyróżniają się wysoką trwałością, gwarantowaną przez solidne materiały, które są miękkie w okolicach rąk i klatki piersiowej. W zabawkę bez problemu można wpiąć linkę holowniczą oraz zamontować kamerę sportową dzięki specjalnemu uchwytowi. W efekcie zapewnisz sobie niesamowitą przygodę, którą będziesz mógł uwiecznić w dowolnym momencie.

  Sklep Proboarder - dla osób początkujących i doświadczonych

  Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym miłośnikiem sportów wodnych, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, z odzieżą i akcesoriami na skuter wodny Jet Ski zagwarantujesz sobie zawsze udany sezon. Zapraszamy do składania zamówień - zapewniamy ekspresowe wysyłki i profesjonalne doradztwo!