Wczytuję dane...

Pędniki SUP

Kolejność:
Wyświetl po produktów
Pędniki SUP to świetny dodatek do sprzętu paddleboardingowego. Dzięki zastosowaniu tego typu sprzętu o wiele lepiej i szybciej można poruszać się deską po wodzie podczas wietrznej pogody. W ofercie naszego sklepu znajdziecie bardzo wytrzymałe pędniki z Dacronu, które świetnie sprawdzą się przy nauce pływania z żaglem. Dla tych którzy pierwsze kroki mają za sobą mamy pędniki klasyczne gdzie żagiel wykonany jest z monofimu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są też innowacyjne pędniki dmuchane firmy Kona, które praktycznie nic nie ważą (1,5kg). To idealne rozwiązanie dla początkujących lub dzieci, które dzięki niskiej wadze sprzętu nie będą miały problemu z jego wyciągnięciem z wody.

Pędnik sup do nauki windsurfingu!

Pędnik w połączeniu z deską windsup, pozwala przekształcić sprzęt do paddleboardingu w deskę windsurfingową! Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w innym sporcie wodnym.

W naszej ofercie znajdziecie pędniki zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Wszyscy, którzy posiadają deskę wind sup, mogą wyposażyć ją w pędnik. Urządzenia te zawierają w sobie żagiel, maszt, bom i są dostarczane w zgrabnym i poręcznym pokrowcu, który jest łatwy w transportowaniu i przechowywaniu.

W ofercie sklepu znajdziecie pędniki sup o różnych rozmiarach, które dobieramy do wzrostu i wagi użytkownika. Dzieciaczki chcące zacząć przygodę z windsurfingiem powinny się rozglądać za najmniejszymi rozmiarami (1,5m - 2m), natomiast dla dorosłych najbardziej uniwersalnym i wszechstronnym rozmiarem będzie 4m.