Wczytuję dane...

Aqua Marina

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Oferta Proboarder to szeroki wybór produktów od zaufanych marek. Jedną z nich jest Aqua Marina – producent ceniony wśród i klientów i cieszący się ich zaufaniem. W Proboarder chcemy oferować to, co najlepsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów marki Aqua Marina.

    Produkty marki Aqua Marina

    Aqua Marina to marka, która powstała z myślą o sportowcach. Jej twórcami są Oriental Recreational Products ( Shanghai) Co Ltd. To również właściciel marki Silver Marine. Od lat dostarczają sprzęty, dodatki i elementy wyposażenia o solidnym wykonaniu z materiałów wysokiej jakości. Dzięki marce Aqua Marina zapomnisz o niewygodnych sprzętach, powodujących brak komfortu w trakcie aktywności fizycznej. Marka Aqua Marina ma prawie 10-letnie doświadczenie, które jest wykorzystywane do produkcji desek SUP, wioseł SUP a także elementów wyposażenia przydatnych każdemu sportowcowi.

    Deski, wiosła i akcesoria Aqua Marina

    Marka ta od lat dostarcza sprzęty przeznaczone do sportów wodnych – to dziedziny łączące różne rodzaje aktywności fizycznej. Uprawiając je możesz sprawdzić swoje możliwości, gdyż sporty wodne to doskonały sposób na uaktywnienie całego organizmu podczas wysiłku. Aqua Marina proponuje bogatą ofertę pompowanych sprzętów wodnych, takich jak kajaki, pontony czy RIBy. Ponieważ producent ten chce dostarczać sportowcom szeroki asortyment artykułów, poszerzyli swoją ofertę właśnie o pompowane deski SUP. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w deski wysokiej jakości, wykonane z trwałych i odpornych materiałów. Produkty Aqua Marina posłużą Ci przez lata. Gwarantują możliwość cieszenia się sportem bez zbędnych zmartwień dotyczących usterek. Produkty Oriental Recreational Products Co Ltd (ORPC). to połączenie wieloletniej tradycji z innowacją technologiczną. Produkty tej marki są często używane przez europejskich pasjonatów sportów wodnych! Są dedykowane dla sporej grupy sportowców – marka oferuje produkty dla profesjonalnych surferów, osób uprawiających sport rekreacyjnie i pasjonatom, którzy dają się porwać sportowemu hobby. W Proboarder znajdziesz bogaty wybór produktów Aqua Marina. Skorzystaj z naszej oferty!