Wczytuję dane...

Gaastra

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Gaastra to jedna z najbardziej cenionych oraz najstarszych marek na rynku windsurfingowym. Od samego początku działalności, filozofią marki Gaastra jest dostarczanie funkcjonalnego sprzętu jak najwyższej jakości. Marka Gaastra posiada swoją własną fabrykę i nie zleca produkcji innym podmiotom, dzięki temu kontrola jakości jest na najwyższym poziomie i produkty tej marki cenione są przez wielu użytkowników na całym świecie.

Deski do kitesurfingu, latawce oraz wingi

W asortymencie marki Gaastra znaleźć można deski kite, czyli deski przeznaczone do dostarczenia wrażeń z surfowania wraz z latawcem. Dwoma głównymi rodzajami desek typu kite są deska kite typu twin tip oraz kierunkowa deska kite. Pierwsza z nich jest bardziej wszechstronnym rozwiązaniem i cechują ja to, że oba końce mają taki sam kształt. Druga z nich bardziej przypomina klasyczne deski surfingowe, które stworzone są do ujeżdżania fal. 

Latawce marki Gaastra to również niezawodna jakość i z pewnością na długo posłużą jako sprawdzony sprzęt do kitesurfingu. Przy wyborze latawca, dla początkujących sprawdzi się latawiec typu freeride, a dla nieco bardziej zaawansowanych latawiec typu freestyle.

W ofercie marki Gaastra znajdą Państwo również wingi, czyli skrzydła, a ich odpowiedni dobór sprawi, że pływanie będzie możliwe w każdych warunkach.