Wczytuję dane...

Airush

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Firma Airush to producent najwyższej jakości sprzętu do kitesurfingu. W Airush tworzone są produkty przez nowatorów dla nowatorów i tak właśnie brzmi dewiza tej firmy. Opiera się ona na trzech głównych filarach, a są nimi innowacja, trwałość oraz zrównoważony rozwój i to właśnie według tych trzech myśli tworzone są produkty do kitesurfingu, takie jak: deski, latawce, bary oraz coraz popularniejsze wingi.

Airush, czyli latawce kite, deski kite oraz wingi

W ofercie producenta Airush znaleźć można deski kite, które przeznaczone są do surfowania wraz z latawcem. W ofercie marki można znaleźć dwa rodzaje desek kite: twin oraz deski kierunkowe. Pierwsza z nich jest częściej spotykanym rozwiązaniem, bowiem ma ona z obu stron taki sam kształt, druga zaś bardziej przypominać może klasyczną deskę surfingową, która kojarzy się z klasycznym ujeżdżaniem fal. 

Latawce kite od Airush to także wysoka jakość i niezawodność z której korzysta wielu użytkowników na całym świecie. Latawiec to obowiązkowy sprzęt do uprawiania kitesurfingu, w związku z czym jego odpowiedni dobór jest ważny. 

Wing Airush to pompowane skrzydło o zaawansowanej geometrii które razem z dedykowaną deską i foilem pozwalają na doświadczenie niespotykanych dotąd wrażeń w deskowych sportach wodnych. Skrzydła od Airush uchodzą za jedne z lepszych dostępnych na rynku zwłaszcza model FreeWing GO, który ma bardzo dobre opinie wśród osób które dopiero zaczynają przygodę wingboardingiem.