Wczytuję dane...

Glovii

Kolejność:
Wyświetl po produktów

Glovii to producent odzieży i akcesoriów z innowacyjnym systemem podgrzewania. W ofercie tego producenta znajdziecie ogrzewane rękawiczki, czapki, skarpetki, szaliki, spodnie i bluzy – czyli wszystkie rzeczy, które mogą się przydać tam, gdzie jesteśmy narażeni na działanie zimna przez dłuższy czas. Wszystkie artykuły odzieżowe marki Glovii posiadają możliwość wyboru temperatury elementów grzewczych, z jaką będą one ogrzewać nasze części ciała.

Podgrzewane skarpety Glovii

Marka Glovii to polski producent odzieży ogrzewanej. Ich produkty powstały z myślą o każdym, kto potrzebuje dodatkowego ocieplenia. Z ich produktów korzystają zarówno zawodowcy, którym ocieplenie jest niezbędne w pracy, jak i hobbyści czy pasjonaci sportów zimowych. Odzież ogrzewana Glovii to niezwykle praktyczne artykuły. Dzięki nim możesz zapomnieć o dyskomforcie przebywania w mroźnych temperaturach! Marka Glovii to tak podstawowe elementy jak podgrzewane skarpety czy wkładki do butów, jak i ogrzewane szaliki i rękawiczki. Artykuły odzieżowe marki Glovii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które przez długi czas posłużą Ci w ogrzewaniu organizmu nawet przy wyjątkowo niskich temperaturach.

Glovii – rękawiczki podgrzewane i inne

Kiedy przez dłuższy czas przebywasz na mrozie, nawet odkryte dłonie potrafią przyczynić się do dyskomfortu i wyziębienia organizmu. Dzięki rękawiczkom podgrzewanym zachowasz pewność, że każda część Twojego ciała będzie osłonięta przed zimnem. Elementy ogrzewanej odzieży marki Glovii to praktyczne produkty, które zostały stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych innowacji technologicznych i z pamięcią o długoletniej tradycji. Wyjątkowe wzornictwo i unikalne projekty pozwalają usatysfakcjonować zarówno tych, którzy poszukują oryginalnego designu, jak i tych, którzy kierują się głównie funkcjonalnością. Elementy grzewcze w artykułach Glovii zostały wykonane z włókna węglowego, co zapewnia im trwałość. W produkcji wykorzystywane są także fale podczerwone, dzięki czemu odzież marki Glovii korzystnie wpływa na stan zdrowia. Wybierz odzież grzewczą Glovii z naszej oferty!